AKTUALNOŚCI
24-03-2015
Szanowni Państwo, Wydawnictwo NOWA ERA wywołuje zwrot niżej wymienionych tytułów: 9788326720482 Teraz matura. Matematyka. Zb.zadań zestawy mat. ZP 9788326720499 Teraz matura....
10-03-2015
Szanowni Państwo, Chcielibyśmy przedstawić ofertę specjalną, którą przygotowaliśmy na publikacje maturalne 2015 oraz publikacje przygotowujące do Egzaminu Gimnazjalnego 2015. Wszystkie...
28-02-2015
Szanowni klienci informujemy, iż zgodnie z planem wznowienie pracy hurtowni nastąpi w poniedziałek 2 marca 2015. W pierwszej kolejności...
 
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
MARR BUSINESS PARK Hala B1.1.
ul. Nad Drwiną 10, 30-741 Kraków
tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400
email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 
ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ


KONTAKT
KONTAKT
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
wpisana jest do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000515227
NIP: 6792811070
REGON: 356857176
MARR BUSINESS PARK HALA B1.1
ul. Nad Drwiną 10
30-741 Kraków

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek - 6:00 - 20:00
Sobota - 6:00 - 14:00
Niedziela - nieczynne

Składanie zamówień:
Spedycja, zamówienia faksowe do godziny 16:00
Spedycja, zamówienia internetowe do godziny 17:00
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia faksowe do godziny 11:30
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia internetowe do godziny 12:00
Nasz transport, zamówienia faksowe do godziny 19:00
Nasz transport, zamówienia internetowe do godziny 20:00
W niedzielę nie dostarczamy paczek.

Telefony:
12 263 73 73; 12 263 70 70; 12 263 82 98; 12 263 82 99;
Wewnętrzne:
Dział sprzedaży – 400,
Rozliczenia z dostawcami – 206,
Reklamacje – 212, 223,
Fax – 401,

Adresy e-mail:
Kontakt – kontakt@ateneum.net.pl
Zamówienia – biuro@ateneum.net.pl
Spedycja - spedycja@ateneum.net.pl
Reklamacje - reklamacje@ateneum.net.pl
Zwroty - zwroty@ateneum.net.pl
Rozliczenia - rozliczenia@ateneum.net.pl
Serwis WWW, administracja – admin@ateneum.net.pl

Sprzedaż:

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza hurtownia współpracuje tylko i wyłącznie z księgarniami oraz sklepami z zabawkami. Uwaga: Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Jolanta Bafia
tel. kom. 530 444 432
jbafia@ateneum.net.pl
Województwa:
Podkarpackie,
Lubelskie,
Świętokrzyskie

Piotr Niebieszczański
tel. kom. 530 444 425
pn@ateneum.net.pl
Województwa:
Mazowieckie (powiaty: m. Płock, płocki, płoński, nowodworski, warszawski zachodni, m. St. Warszawa, legionowski, wołomiński, węgrowski, sokołowski, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, ciechanowski, mławski, sierpecki, żuromiński, przasnyski, makowski, ostrołęcki),
Podlaskie,
Warmińsko-Mazurskie,
Pomorskie,
Kujawsko-Pomorskie,
Zachodnio-Pomorskie,
Wielkopolskie (powiaty: złotowski, pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, szmotulski, m. Poznań, poznański, gnieźnieński, słupecki, m. Konin, Golina, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Wilczyn, Skulski, Ślesin),
Lubuskie (powiaty: Strzelecko-drezdenecki, m. Gorzów Wielkopolski, gorzowski, międzyrzecki)

Renata Józefowicz
tel. kom. 531 032 935
rjozefowicz@ateneum.net.pl
Województwa:
Łódzkie,
Mazowieckie (powiaty:gostyński, sochaczewski, żyrardowski, grodziski, pruszkowski, piaseczyński, otwocki, miński, m. Siedlce, siedlecki, łosicki, grójecki, garwoliński, białobrzeski, kozienicki, przysuski, szydłowiecki, m. Radom, radomski, zwoleński, lipski),
Wielkopolskie (powiaty: kolski, m. Turek, turecki, m. Kalisz, kaliski, Wierzbinek, Sompolno, Kramnsk, Krzymów, Stare miasto, Rychwał, Grodziec, Rzgów, Lądek, Zagorów, Gołuchów),

Grzegorz Steininger
tel. kom. 504 090 106
gsteininger@ateneum.net.pl
Województwa:
Śląskie,
Opolskie,
(powiaty: kluczborski, oleski, krapkowicki, strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski, m. Opole, Turawa, Ozimek, Chrząstowice, Tarnów Opolski, Prószków)

Maciej Miczek - Koordynator przedstawicieli handlowych
mmiczek@ateneum.net.pl


Dział Handlowy:

Natalia Kogut - Kierownik działu - Umowy handlowe, nawiązywanie współpracy z wydawnictwami
nkogut@ateneum.net.pl

Dawid Kozek - Specjalista ds. handlowych - Nawiązywanie współpracy z wydawnictwami
dkozek@ateneum.net.pl



Artykuły szkolne, papiernicze i zabawki:

Mariusz Czub - Dyrektor ds. zakupów
mczub@ateneum.net.pl

Barbara Zegiel
bzegiel@ateneum.net.pl

Dział Zamówień Specjalnych:

Halina Opydo
hopydo@ateneum.net.pl


Dział Call-Center:

Joanna Kosek - Kierownik działu
jkosek@ateneum.net.pl


Dział Rozliczeń:

Marta Butryn - Kierownik działu
mbutryn@ateneum.net.pl

Mieczysława Madej - Rozliczenia z dostawcami
mmadej@ateneum.net.pl

Joanna Szperłak - Rozliczenia z odbiorcami
jszperlak@ateneum.net.pl

Karolina Janczyk - Rozliczenia z firmami kurierskimi
kjanczyk@ateneum.net.pl


Dział Reklamacji i Zwrotów:

Maciej Kupiec - Kierownik działu
mkupiec@ateneum.net.pl

Waldemar Kamiński - Reklamacje do dostawców
wkaminski@ateneum.net.pl

Małgorzata Bogusz - Reklamacje do dostawców
mbogusz@ateneum.net.pl

Diana Chlebda - Reklamacje od klientów
dchlebda@ateneum.net.pl

Justyna Urbańska - Reklamacje od klientów
jurbanska@ateneum.net.pl


Dział Zakupów:

Edyta Bajan - Kierownik działu
ebajan@ateneum.net.pl

Barbara Kalarus
bkalarus@ateneum.net.pl

Sylwia Pieczonka
spieczonka@ateneum.net.pl

Joanna Pieczonka
jpieczonka@ateneum.net.pl

Sabina Osiecka
sosiecka@ateneum.net.pl

Dział IT:

Konrad Imach - Kierownik Działu
kimach@ateneum.net.pl

Robert Urbański
rurbanski@ateneum.net.pl

Andrzej Szczepka
aszczepka@ateneum.net.pl

Maciej Woźniczka
mwozniczka@ateneum.net.pl


Magazyn

Piotr Dąbkowski - Kierownik magazynu zmiana pierwsza
pdabkowski@ateneum.net.pl

Piotr Kozek - Kierownik magazynu zmiana druga
pkozek@ateneum.net.pl


Formularz www
Poprzez nasz formularz kontaktowy. Wystarczy kliknąć tutaj.


Wyświetl większą mapę

copyright Ateneum 2008-2015
statystyka