AKTUALNOŚCI
09-12-2014
Szanowni Klienci, Pragniemy poinformować, iż podręczniki do klas 2SP, 4SP i 1GIM z Wydawnictwa Nowa Era oraz tytuły Wydawnictwa WSiP...
07-11-2014
Organizacja pracy hurtowni w weekend listopadowy: 08-11-2014 sobota - 6-14. 10-11-2014 poniedziałek - hurtownia będzie zamknięta. 11-11-2014 wtorek - hurtownia będzie zamknięta. 12-11-2014...
24-09-2014
Szanowni klienci, w dniu dzisiejszym na stan magazynu weszły poszczególne tytuły z serii Teraz matura. Pakiety startowe będą dostępne w naszym...
 
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K.A.
MARR BUSINESS PARK Hala B1.1.
ul. Nad Drwiną 10, 30-741 Kraków
tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400
email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 
ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ


KONTAKT
KONTAKT
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
wpisana jest do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000515227
NIP: 6792811070
REGON: 356857176
MARR BUSINESS PARK HALA B1.1
ul. Nad Drwiną 10
30-741 Kraków

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek - 6:00 - 20:00
Sobota - 6:00 - 14:00
Niedziela - nieczynne

Składanie zamówień:
Spedycja, zamówienia faksowe do godziny 16:00
Spedycja, zamówienia internetowe do godziny 17:00
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia faksowe do godziny 11:30
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia internetowe do godziny 12:30
Nasz transport, zamówienia faksowe do godziny 19:00
Nasz transport, zamówienia internetowe do godziny 20:00
W niedzielę nie dostarczamy paczek.

Telefony:
12 263 73 73; 12 263 70 70; 12 263 82 98; 12 263 82 99;
Wewnętrzne:
Dział sprzedaży – 400,
Rozliczenia z dostawcami – 206,
Reklamacje – 212, 223,
Fax – 401,

Adresy e-mail:
Kontakt – kontakt@ateneum.net.pl
Zamówienia – biuro@ateneum.net.pl
Spedycja - spedycja@ateneum.net.pl
Reklamacje - reklamacje@ateneum.net.pl
Zwroty - zwroty@ateneum.net.pl
Rozliczenia - rozliczenia@ateneum.net.pl
Serwis WWW, administracja – admin@ateneum.net.pl

Sprzedaż:

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza hurtownia współpracuje tylko i wyłącznie z księgarniami oraz sklepami z zabawkami. Uwaga: Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Jolanta Bafia
Województwa: Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie
tel. kom. 530 444 432
jbafia@ateneum.net.pl

Piotr Niebieszczański
Województwa: Mazowieckie (Warszawa oraz obszar na północ od Warszawy), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie (na północ od drogi A2)
tel. kom. 530 444 425
pn@ateneum.net.pl

Renata Józefowicz
Województwa: Łódzkie, Mazowieckie (na południe Warszawy)
tel. kom. 531 032 935
rjozefowicz@ateneum.net.pl

Grzegorz Steininger
Województwa: Śląskie, Opolskie (Opole oraz obszar na wschód od Opola)
tel. kom. 504 090 106
gsteininger@ateneum.net.pl

Maciej Miczek
Koordynator przedstawicieli handlowych - mmiczek@ateneum.net.pl


Dział Handlowy:

Natalia Kogut
Kierownik działu - Umowy handlowe z dostawcami oraz odbiorcami - nkogut@ateneum.net.pl

Dawid Kozek
Specjalista ds. handlowych - Nawiązywanie współpracy z wydawnictwami - dkozek@ateneum.net.pl


Dział Zamówień Specjalnych:

Halina Opydo
hopydo@ateneum.net.pl


Dział Call-Center:

Joanna Kosek - Kierownik działu Call-Center
jkosek@ateneum.net.pl


Dział Rozliczeń:

Marta Butryn
Kierownik działu - mbutryn@ateneum.net.pl

Mieczysława Madej
Rozliczenia z dostawcami - mmadej@ateneum.net.pl

Joanna Szperłak
Rozliczenia z odbiorcami - jszperlak@ateneum.net.pl

Karolina Janczyk
Rozliczenia z firmami kurierskimi - kjanczyk@ateneum.net.pl


Dział Reklamacji i Zwrotów:
Maciej Kupiec
Kierownik działu reklamacji - mkupiec@ateneum.net.pl

Waldemar Kamiński
Reklamacje do wydawnictw - wkaminski@ateneum.net.pl

Diana Chlebda
Reklamacje od klientów - dchlebda@ateneum.net.pl

Justyna Urbańska
Reklamacje od klientów - jurbanska@ateneum.net.pl


Dział Zakupów:

Rafał Maślanka
rmaslanka@ateneum.net.pl

Edyta Bajan
ebajan@ateneum.net.pl

Barbara Zegiel
bzegiel@ateneum.net.pl

Joanna Pieczonka
jpieczonka@ateneum.net.pl

Sabina Osiecka
sosiecka@ateneum.net.pl

Dział IT:

Konrad Imach
Kierownik Działu - kimach@ateneum.net.pl

Robert Urbański
rurbanski@ateneum.net.pl

Andrzej Szczepka
aszczepka@ateneum.net.pl

Maciej Woźniczka
mwozniczka@ateneum.net.pl


Magazyn

Piotr Dąbkowski
Kierownik magazynu zmiana dzienna - pdabkowski@ateneum.net.pl

Piotr Kozek
Kierownik magazynu zmiana nocna - pkozek@ateneum.net.pl


Formularz www
Poprzez nasz formularz kontaktowy. Wystarczy kliknąć tutaj.


Wyświetl większą mapę

copyright Ateneum 2008-2014
statystyka