AKTUALNOŚCI
28-02-2015
Szanowni klienci informujemy, iż zgodnie z planem wznowienie pracy hurtowni nastąpi w poniedziałek 2 marca 2015. W pierwszej kolejności...
20-02-2015
Szanowni Klienci,uprzejmie informujemy, iż w dniach: od 24-02-2015 (wtorek) do 01-03-2015 (niedziela) nasza hurtownia będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji. Zamówienia, które zostaną zrealizowane...
09-02-2015
Drodzy Klienci, mamy ogromną przyjemność poinformować, iż nasza firma po raz szósty z rzędu zdobyła nagrodę Gazela Biznesu. Organizator...
 
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
MARR BUSINESS PARK Hala B1.1.
ul. Nad Drwiną 10, 30-741 Kraków
tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400
email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 
ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ


KONTAKT
KONTAKT
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
wpisana jest do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000515227
NIP: 6792811070
REGON: 356857176
MARR BUSINESS PARK HALA B1.1
ul. Nad Drwiną 10
30-741 Kraków

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek - 6:00 - 20:00
Sobota - 6:00 - 14:00
Niedziela - nieczynne

Składanie zamówień:
Spedycja, zamówienia faksowe do godziny 16:00
Spedycja, zamówienia internetowe do godziny 17:00
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia faksowe do godziny 11:30
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia internetowe do godziny 12:00
Nasz transport, zamówienia faksowe do godziny 19:00
Nasz transport, zamówienia internetowe do godziny 20:00
W niedzielę nie dostarczamy paczek.

Telefony:
12 263 73 73; 12 263 70 70; 12 263 82 98; 12 263 82 99;
Wewnętrzne:
Dział sprzedaży – 400,
Rozliczenia z dostawcami – 206,
Reklamacje – 212, 223,
Fax – 401,

Adresy e-mail:
Kontakt – kontakt@ateneum.net.pl
Zamówienia – biuro@ateneum.net.pl
Spedycja - spedycja@ateneum.net.pl
Reklamacje - reklamacje@ateneum.net.pl
Zwroty - zwroty@ateneum.net.pl
Rozliczenia - rozliczenia@ateneum.net.pl
Serwis WWW, administracja – admin@ateneum.net.pl

Sprzedaż:

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza hurtownia współpracuje tylko i wyłącznie z księgarniami oraz sklepami z zabawkami. Uwaga: Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Jolanta Bafia
Województwa: Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie
tel. kom. 530 444 432
jbafia@ateneum.net.pl

Piotr Niebieszczański
Województwa: Mazowieckie (Warszawa oraz obszar na północ od Warszawy), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie (na północ od drogi A2)
tel. kom. 530 444 425
pn@ateneum.net.pl

Renata Józefowicz
Województwa: Łódzkie, Mazowieckie (na południe Warszawy)
tel. kom. 531 032 935
rjozefowicz@ateneum.net.pl

Grzegorz Steininger
Województwa: Śląskie, Opolskie (Opole oraz obszar na wschód od Opola)
tel. kom. 504 090 106
gsteininger@ateneum.net.pl

Maciej Miczek - Koordynator przedstawicieli handlowych
mmiczek@ateneum.net.pl


Dział Handlowy:

Natalia Kogut - Kierownik działu - Umowy handlowe, nawiązywanie współpracy z dostawcami
nkogut@ateneum.net.pl

Dawid Kozek - Specjalista ds. handlowych - Nawiązywanie współpracy z wydawnictwami
dkozek@ateneum.net.pl



Artykuły szkolne, papiernicze i zabawki:

Mariusz Czub - Dyrektor ds. zakupów
mczub@ateneum.net.pl

Barbara Zegiel
bzegiel@ateneum.net.pl

Dział Zamówień Specjalnych:

Halina Opydo
hopydo@ateneum.net.pl


Dział Call-Center:

Joanna Kosek - Kierownik działu
jkosek@ateneum.net.pl


Dział Rozliczeń:

Marta Butryn - Kierownik działu
mbutryn@ateneum.net.pl

Mieczysława Madej - Rozliczenia z dostawcami
mmadej@ateneum.net.pl

Joanna Szperłak - Rozliczenia z odbiorcami
jszperlak@ateneum.net.pl

Karolina Janczyk - Rozliczenia z firmami kurierskimi
kjanczyk@ateneum.net.pl


Dział Reklamacji i Zwrotów:

Maciej Kupiec - Kierownik działu
mkupiec@ateneum.net.pl

Waldemar Kamiński - Reklamacje do dostawców
wkaminski@ateneum.net.pl

Małgorzata Bogusz - Reklamacje do dostawców
mbogusz@ateneum.net.pl

Diana Chlebda - Reklamacje od klientów
dchlebda@ateneum.net.pl

Justyna Urbańska - Reklamacje od klientów
jurbanska@ateneum.net.pl


Dział Zakupów:

Edyta Bajan - Kierownik działu
ebajan@ateneum.net.pl

Barbara Kalarus
bkalarus@ateneum.net.pl

Sylwia Pieczonka
spieczonka@ateneum.net.pl

Joanna Pieczonka
jpieczonka@ateneum.net.pl

Sabina Osiecka
sosiecka@ateneum.net.pl

Dział IT:

Konrad Imach - Kierownik Działu
kimach@ateneum.net.pl

Robert Urbański
rurbanski@ateneum.net.pl

Andrzej Szczepka
aszczepka@ateneum.net.pl

Maciej Woźniczka
mwozniczka@ateneum.net.pl


Magazyn

Piotr Dąbkowski - Kierownik magazynu zmiana pierwsza
pdabkowski@ateneum.net.pl

Piotr Kozek - Kierownik magazynu zmiana druga
pkozek@ateneum.net.pl


Formularz www
Poprzez nasz formularz kontaktowy. Wystarczy kliknąć tutaj.


Wyświetl większą mapę

copyright Ateneum 2008-2015
statystyka