Lato utraconych

EAN:

9788366863101

Autor:

Anna Kańtoch

Wydawnictwo:

Marginesy

Data premiery:

2021-06-02

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x135 mm

Strony:

400

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

Bestseller

Wcześniejsze losy policjantki, która jako nastolatka straciła brata podczas tajemniczej wycieczki w góry.
Jest rok 1999. W starej leśniczówce niedaleko Rudnika dochodzi do krwawej zbrodni nieznany sprawca atakuje spędzającą tam wakacje pięcioosobową rodzinę. Udaje się przeżyć jedynie najstarszemu z dzieci. Okazuje się, że chłopak to odnaleziona zaledwie kilka miesięcy wcześniej ofiara porwania. Dwanaście lat wcześniej mały Kuba zniknął bez śladu nad Czarnym Stawem Gąsienicowym, a teraz, kiedy udało mu się wrócić do domu, wkroczył w nowy koszmar. Czy obie te sprawy coś łączy? Jakie zło prześladuje chłopca? I dlaczego?
Do śledztwa zostaje przydzielona Krystyna Lesińska, doświadczona policjantka specjalizująca się w nieoczywistych sprawach. Kobieta równocześnie mierzy się z własnymi demonami niedawną, nagłą śmiercią męża i wciąż niedającym jej spokoju zaginięciem brata. Sprawa Pogańskiego Młyna to dla niej gra o wysoką stawkę, pokaże bowiem, czy Lesińska jest jeszcze w stanie pracować, czy nadszedł już czas, by złożyła broń i odeszła.
Lato utraconych to pełna napięcia i czającej się grozy powieść kryminalna, zaglądająca w najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Autorka z właściwym sobie kunsztem pokazuje, jak strach potrafi zatruć nawet najszczęśliwsze życie i zaślepić nawet najbystrzejsze umysły.


Inni klienci kupowali także
Anna Kańtoch
Pokuta

Anna Kańtoch

Diabeł w maszynie

Anna Kańtoch

Zabawki diabła

Anna Kańtoch

Łaska

Anna Kańtoch

Niepełnia

Anna Kańtoch

Inne pozycje od Uroboros
Żółte ślepia

Marcin Mortka

Szept

Lynette Noni...

Wezwij sokoła

Maggie Stiefvater...

Król kruków

Maggie Stiefvater

Przedsionek piekła

Tomasz Kaczmarek