Strefa marek
Inspirio. Sztuka odwlekania

EAN:

9788364645327

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2015

Oprawa:

twarda

Format:

12,5x17,5 cm

Strony:

120

Cena sugerowana brutto:

29.90zł

Stawka vat:

5%

Jesteśmy zdolni do wykonania nieskończonej pracy, o ile nasze aktualne zajęcie nie jest związane z tym, co powinniśmy akurat robić.
- ROBERT BENCHLEY
Jeśli twoim grzechem jest skłonność do opieszałości, odwlekania wszystkiego na później lub na jutro i masz z tego powodu wyrzuty sumienia, ta książka pokaże ci, jak tę (pozorną) przywarę przekształcić w zaletę i zyskać miano pracusia! Niemożliwe? A jednak!
John Perry dowodzi, że dzięki planowanemu odkładaniu to, co dotychczas uważane było za wadę, może stać się jednym z największych atutów i przynieść korzyści, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dowiedz się, jak zostać planującym opieszałym i poznaj strategie umożliwiające modyfikowanie listy rzeczy do zrobienia w taki sposób, aby najefektywniej wykorzystać swoją skłonność do odwlekania.
To może wydawać się sprzeczne z wszelkimi prawami logiki, ale metoda Perry'ego naprawdę działa! Jeśli zaliczasz się do osób borykających się z wiecznie przekraczanymi terminami, zamiast płacić rachunki spędzasz godziny w Internecie, oglądając zdjęcia i filmy z kotami, na chwilę zaglądasz na portal społecznościowy i po dobrych kilku godzinach orientujesz się, że na poszukiwanie straconego czasu jest już za późno ta książka zmieni twoje życie.