Spacerem po Berlinie

EAN:

9788375967029

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2015-04-08

Rok wydania:

2015

Oprawa:

broszurowa

Format:

13,3x18,1 cm

Strony:

192

Cena sugerowana brutto:

31.90zł

Stawka vat:

5%

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Berlinie zawiera piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni berlińczycy.
LOTEM BŁYSKAWICY to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na rozrywkach.
OPISY TRAS od Charlottenburga i sąsiedztwa Museumsinsel po dawne dzielnice Berlina wschodniego zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania.
TYLKO W BERLINIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta zjawisk, na przykład związanych z latami 20. XX w., obecnością Żydów i powojennym podziałem metropolii na strefy okupacyjne.
RADY BYWALCA, POLECANE LOKALE I WARTO WIEDZIEĆ to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt.
SZCZEGÓŁOWE PLANY, KOLOROWE ZDJĘCIA I SPRAWDZONE RADY doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.