Historia Świętej Rodziny

EAN:

9788379712984

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2015

Oprawa:

twarda

Format:

20x26 cm

Strony:

48

Cena sugerowana brutto:

16.00zł

Stawka vat:

5%

Czas Bożego Narodzenia jest czasem szczególnym ze względu na jego rodzinny charakter. Ta niezwykła podróż do zdarzeń sprzed wieków pokazuje młodemu Czytelnikowi, że członkowie Świętej Rodziny byli podobni do ludzi żyjących współcześnie, mieli podobne pragnienia i obawy. Okres przed narodzinami Dzieciątka był w tamtych czasach wielkim oczekiwaniem, dziś przecież też tak jest. Zapominamy jednak czasem, że w tych dniach nie są najważniejsze prezenty, ale Rodzina i wspólne przeżywanie Bożego Narodzenia, i ta książka właśnie o tym przypomina.
Odbiorcy: dzieci, które poznawać będą historie spisane na kartach Pisma Świętego; rodzice i dziadkowie, którzy chcą, by ich dzieci i wnuki rozumiały istotę Bożego Narodzenia.
Dlaczego warto nabyć tę książkę? To doskonała lektura na zimowe, przedświąteczne i świąteczne wieczory; pełne ciepła opowiadania opatrzone są pięknymi ilustracjami, które stwarzają niepowtarzalny świąteczny nastrój; to doskonała propozycja dla dzieci i ich rodziców, to zaproszenie do wspólnego przeżywania Bożego Narodzenia.