Pierwsze kroki rysowania. Najprostszy sposób...

EAN:

9788375177121

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x290 mm

Strony:

96

Kod dostawcy:

M96PK

Cena sugerowana brutto:

14.85zł

Stawka vat:

5%

Pierwsze kroki rysowania - to najlepsza książka do stawiania pierwszych kroków w nauce rysunku. Zawiera najciekawsze i najbardziej popularne ilustracje.
Sposób narysowania danej ilustracji przedstawiony jest po kolei w czterech najprostszych krokach. W każdym z kolejnych etapów rysowania zostały wyraźnie zaznaczone nowe elementy do dorysowania. Dzięki temu każde dziecko samodzielnie będzie w stanie narysować samochód, kotka, lalkę, motocykl czy tygrysa!
W środku znajduje się miejsce na samodzielny rysunek. Dodatkowo został zastosowany idealny do rysowania gruby papier.
Gwarantujemy, że już najmłodsze dzieci nauczą się pięknie rysować! Zapraszamy do zabawy!
recenzje
Jest to publikacja przeznaczona dla małych dzieci, które dopiero uczą się rysować. Zapewne każdy rodzic słyszał kiedyś od swojego dziecka, że nie narysuje czegoś gdyż nie potrafi. Ta książeczka zachęca maluchy do podjęcia prób rysowania, uczy podstawowych kształtów i form i to krok po kroku a dokładniej w czterech prostych krokach (...) Pomysły rysunków jakie w nim znalazłam nie są ani trudne ani skomplikowane. Stanowią jednak bazę, podstawę, którą po opanowaniu dzieci mogą udoskonalać, dorysowując jakieś detale. Dzięki kilkuetapowym wskazówkom rysowania i naprawdę sympatycznym prostym rysunkom nawet maluchy, które tak jak moja córka, rzadziej sięgają po ołówek, z ochotą spróbują swoich sił.
http://testowanieartdzieciece.blogspot.com
Książeczka ta jest przejrzysta i bardzo czytelna. Zabawa w rysowanie to naprawdę świetny pomysł. Bo choć na pewno każde dziecko z czasem samo dojdzie, jak wykonać dany rysunek, takie wskazówki na pewno mu nie zaszkodzą. Przecież dzięki nim dowiaduje się tego wcześniej, ćwiczy rączkę i koordynację wzrokowo ruchową (...) U nas Pierwsze kroki rysowania sprawdziły się idealnie. Natalka z przyjemnością sięga po tę lekturę, a ilość wykonanych przez nią prac rośnie z dnia na dzień.
ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com