Lego SUPER HEROES 76123 Kapitan Ameryka

EAN:

5702016369052

Producent:

Grupa wiekowa:

6+

Wymiary:

19x26x5 cm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

76123

Cena sugerowana brutto:

119.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Pędź do walki z Outriderami na niezwykłym motocyklu Kapitana Ameryki w zestawie LEGO(R) Marvel Avengers 76123 Kapitan Ameryka: atak Outriderów. Motocykl do zbudowania ma siedzenie dla minifigurki, dwa miotacze tarczy Kapitana Ameryki, dwa odczepiane, niestrzelające blastery, miejsca do przyczepienia minifigurek oraz składany stojak. Ten zestaw do budowania dla dzieci zawiera cztery postacie ze świata Marvela, za pomocą których można odgrywać emocjonujące sceny z filmów Avengers Marvela. Jedną z nich jest minifigurka Kapitana Ameryki z nowym hełmem (nowość na marzec 2019 r.) oraz nadrukiem kombinezonu grupy Avengers.
W tym zestawie z Kapitanem Ameryką znajdują się cztery minifigurki ze świata Marvela: Kapitan Ameryka i trzech Outriderów.
Motocykl Kapitana Ameryki ma siedzenie dla minifigurki, dwa miotacze tarczy Kapitana Ameryki, przednie koło z dwoma odczepianymi, niestrzelającymi blasterami, miejsca do przyczepienia minifigurek, składany stojak, lampę i rurę wydechową.
Odczep blastery i włóż je Kapitanowi Ameryce do ręki, by przygotować go do pomysłowej zabawy w bitwę.
Ten zestaw z superbohaterem zawiera minifigurkę Kapitana Ameryki z nowym hełmem (nowość na marzec 2019 r.) oraz nadrukiem kombinezonu grupy Avengers.
Z tym rewelacyjnym zestawem konstrukcyjnym LEGO(R) możesz odtworzyć emocjonujące sceny akcji z filmów Avengers Marvela.
Pojazd Kapitana Ameryki ma ok. 7 cm wysokości, 21 cm długości i 7 cm szerokości.
Avengers. Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D., która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie mogą ocalić świat przed zniszczeniem. Avengers ratują świat!