Lego DISNEY PRINCESS 41160 Nadmorski zamek Arielki

EAN:

5702016368246

Producent:

Grupa wiekowa:

4+

Wymiary:

26x19x6 cm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

41160

Cena sugerowana brutto:

119.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Z zestawem LEGO(R) Disney 41160 Nadmorski zamek Arielki Twoje dziecko ponownie przeżyje czarodziejskie chwile z filmu Disneya Mała syrenka. Zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ z filmu Mała syrenka został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Jest w nim świetna zjeżdżalnia, psia buda, łódka oraz specjalna podstawka startowa, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom serii Disney Princess wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii opowieści Disneya.
- Zestawy LEGO(R) 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.
- W zestawie minilaleczka Arielka (z nogami), a także dwie figurki zwierzaków LEGO(R): pies Maks i ryba Florek.
- Zestaw konstrukcyjny z Arielką zawiera łatwy do zbudowania zamek, budę dla psa i łódkę wiosłową.
- W zestawie z zamkiem znajdziesz podstawkę startową, dzięki której Twoje dziecko szybko opanuje podstawy budowania i będzie mogło rozpocząć zabawę w ekscytującym świecie przygód LEGO(R) | Disney.
- Zestaw zawiera także akcesoria: szczotkę do włosów i skrzynię z różnymi skarbami.
- Zestawy LEGO(R) 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
- Zestawy LEGO(R) 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.
- Zestaw konstrukcyjny z Arielką z serii LEGO(R) | Disney Princess to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
- Zamek ma ok. 20 cm wysokości, 13 cm szerokości i 9 cm głębokości.
- Łódka ma ok. 11 cm długości i 3 cm szerokości.