Potęga podświadomości w.2020

EAN:

9788381395199

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-01-29

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

12,5x18,5 cm

Strony:

288

Cena sugerowana brutto:

29.90zł

Stawka vat:

5%

Bestseller

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.
Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.
Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów.
Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.


Inne pozycje od Świat Książki
Ślub

Danielle Steel

Język dwulatka

Tracy Hogg...

M jak morderca

Przemysław Semczuk

Pomówmy szczerze

Julian Barnes

Wzgórze psów

Jakub Żulczyk

Styl życia
Filozofia cz.1 Zdrowia

Anna Ciesielska

Natura to zdrowie T.1

Aleksander Pawłowski...

Suma drobnych radości BR

Agnieszka Burska-Wojtkuńska

Smart casual

Krzysztof Łoszewski...

Wielka Magia

Elizabeth Gilbert