Strefa marek

Gry

Gra Tank Wars

EAN:

5902251221041

Producent:

Grupa wiekowa:

8+

Wymiary:

265x265x5 mm

Opakowanie:

pudełko

Cena sugerowana brutto:

99.00zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu
Klockowa gra wojenna idealnie łącząca strategię wymagającą planowania przypominającą "Szachy" z elementami losowymi niczym w klasycznych "Statkach".
Pionkami są mini modele prawdziwych pojazdów pancernych, które budujemy z dołączonych do zestawu klocków konstrukcyjnych COBI.
Każdy gracz z łatwością opanuje niezwykle proste zasady gry oparte na czytelnych ikonach. W zestawie otrzymujesz pudełko, podwójną planszę do gry, dwie zdobione kostki, karty akcji, żetony oraz sześć mini pojazdów do zbudowania.
Gra Small Army: Tank Wars powstała dzięki współpracy COBI z firmą Bored Games, skupiającą ekspertów w dziedzinie gier planszowych. Gwarantuje to wysoką jakość produktu oraz dopracowaną i solidnie przetestowaną mechanikę gry. Doskonale zbalansowane elementy taktyczne i losowe sprawiają, że rozgrywka za każdym razem jest emocjonująca. Gracze w różnym wieku w tym nawet najmłodsi bez problemu mogą stanąć ze sobą do pojedynku! Obmyślaj sprytne strategie lub idź na żywioł i zaufaj szczęściu! Za sprawą niesamowitej oprawy graficznej poczuj klimat drugowojennego starcia. Zbuduj swój pluton pancerny i poprowadź go do zwycięstwa!