Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku

EAN:

9788380537958

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-11-11

Rok wydania:

2020

Oprawa:

twarda

Format:

260x204x30 mm

Strony:

152

Cena sugerowana brutto:

69.90zł

Stawka vat:

5%

La dolce vita słodkie życie, pełne wyrafinowanych smaków, chce mieć każdy z nas. Kolejna odsłona cukierniczych cudów autorstwa Agaty Stankiewicz i Małgorzaty Nagat otwiera nam ich świat. Mamy tu inspirowane włoską radością życia panna cottę i Ferrero Rocher, mamy lekkie, rozpływające się w ustach, przenoszące nas do Hiszpanii serniczki o smaku pinacolady, i wreszcie mamy też przepisy dzięki którym znowu, jak w dzieciństwie, trafiamy do babcinej kuchni polskie pączki, szarlotkę czy faworki.
Autorki Agata prowadząca popularny kanał Sugarlady oraz Małgorzata właścicielka pracowni cukierniczej Candy Gold żonglują pomysłami i recepturami, które poznały podczas licznych podróży po świecie. Każdy z przepisów, jakie nam prezentują, to mieszanka bogatego doświadczenia pasjonatki cukiernictwa, autorskiej fantazji i profesjonalnych zasad pieczenia.
Opinie czytelników i czytelniczek, którzy mają już w domu pierwszą książkę autorstwa Dziewczyn z Wypiekami, potwierdzają, że w kuchennej biblioteczce na pewno warto mieć także tę pozycję.