Chłopiec z lasu

EAN:

9788382152807

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

200x130 mm

Strony:

416

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

Mężczyzna o tajemniczej przeszłości musi znaleźć zaginioną nastolatkę.

Najnowsza powieść mistrza zwrotów akcji, Harlana Cobena!


New Jersey, 1986 rok. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain znaleziono dziecko. Brudne, odziane w łachmany i... kompletnie dzikie. Chłopiec rozumie po angielsku, lecz nic nie mówi. Nikt nie zgłaszał zaginięcia. Nikt nie wie, kim chłopiec jest i jak długo przebywał w lesie. Nikt nie wie, jak udało mu się przetrwać.

Trzydzieści lat później Wilde stara się żyć normalnie, choć jego przeszłość wciąż pozostaje tajemnicą - także dla niego samego. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość o zaginięciu nastolatki. Nikt się nim nie przejmuje - nawet jej własny ojciec - ale pewna ważna osoba z przeszłości Wilde prosi go o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Jedyną wskazówką jest to, że była ostatnio nękana.

Ponieważ sam nigdy nigdzie nie należał, Wilde nie może zignorować sprawy outsiderki, która nikogo nie obchodzi. Ale żeby wyjaśnić tajemnicę jej zniknięcia, będzie musiał wrócić do swojej przeszłości i do miejsca, w którym władza pozwala na utrzymywanie sekretów, które mogą zagrozić milionom ludzi.


Coben wie, jak napisać świetną historię z bohaterami, których się uwielbia. Wilde jest jednym z jego najlepszych pomysłów.

inquirer.com


,,Chłopiec z lasu" to połączenie sensacji i thrillera psychologicznego - superwciągające i okraszone świetnymi postaciami.
,,Providence Journal"

Harlan Coben nigdy - przenigdy! - cię nie zawiedzie.
Lee Child

Coben jest nowoczesnym mistrzem zwrotów akcji.
Dan Brown

Zawsze możesz liczyć na to, że Coben zaserwuje ci tajemnicę, której nie możesz porzucić.
,,Forbes"

Coben jest po prostu jednym z najlepszych popularnych powieściopisarzy w historii!

Gillian Flynn