Lego VIDIYO 43101 Bandmates

EAN:

5702016916874

Producent:

Grupa wiekowa:

7+

Ilość elementów:

11

Wymiary:

115x92x20 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

43101

Cena sugerowana brutto:

19.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

o Pokaż dzieciom świat muzyki i pozwól im tworzyć własne teledyski dzięki zestawowi LEGO(R) VIDIYO(TM) Bandmates (43101) oraz aplikacji VIDIYO.
o Pobierz darmową aplikację LEGO(R) VIDIYO(TM) i zeskanuj minifigurkę oraz BeatBity z efektami specjalnymi, aby tchnąć życie w postać występującą w nakręconym przez dzieci teledysku.
o Każda figurka Bandmates ma trzy BeatBity, które można zeskanować za pomocą aplikacji, by odblokować efekty specjalne, takie jak dźwięki i kostiumy. Do zebrania są 92 BeatBity, które dzieci mogą dodać do swojej kolekcji.
o Minifigurki LEGO(R) VIDIYO(TM) Bandmates pozwalają odblokować mnóstwo możliwości personalizacji i kreatywnej zabawy w aplikacji. Doskonale nadają się na prezent świąteczny dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat, uwielbiających muzykę i występy.
o Aplikacja LEGO(R) VIDIYO(TM) zawiera wiele funkcji gwarantujących bezpieczeństwo w internecie, takich jak panel rodzicielski, anonimowe nazwy użytkowników oraz moderowane komentarze.
o Każde pudełko niespodzianka zawiera minifigurkę Bandmates z serii 1, dwa losowe BeatBity, jednego specjalnego BeatBita, jedno akcesorium, złożoną z klocków scenę z miejscem na trzy BeatBity, instrukcje oraz kolekcjonerską ulotkę.