Baby Blocks Kolejka 36 elementów

EAN:

5900694414617

Producent:

Grupa wiekowa:

12m+

Wymiary:

430x210x85 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

41461

Cena sugerowana brutto:

58.52zł

Stawka vat:

23%

Promocja Bez prawa zwrotu
Jedzie pociąg wypełniony cyferkami, a na czele pociągu wesoła ciuchcia, która zabiera maluchy w świat zabawy. Dzieci uwielbiają pociągi - lubią nimi jeździć, patrzeć i zachwycać się ich wielkością, a wszystko co ciekawe i fascynujące przenoszą do świata zabawy.
Kolejka, to uniwersalna zabawka, która najprawdopodobniej znajduje się na liście marzeń większości dzieci. Konstruowanie i wprawienie zabawki w ruch wyzwala w dzieciach poczucie sprawczości i daje dużą satysfakcję z osiągniętego efektu. Baby Blocks kolejka wspiera ogólny rozwój maluchów oraz rozwój ich pierwszych umiejętności konstrukcyjnych. Baby Blocks kolejka, to pierwszy pociąg-zabawka Twojego dziecka!
Zestaw zawiera klocki, które mogą posłużyć do budowy pociągu oraz tory kolejowe, które dzięki wielu kształtom dają nieskończone możliwości budowania ciekawych tras o łącznej długości 1,45 m. Wyróżnikiem produktu jest różnorodność elementów, ich wyrazista kolorystyka oraz ich odpowiedni rozmiar dostosowany do wieku dziecka. Każdy z elementów w zestawie łatwo się ze sobą łączy, a po zbudowaniu, konstrukcja jest trwała i stabilna. Produkt solidny i wykonany z bezpiecznego tworzywa.
Zestaw pobudza rozwój dzieci, wyobraźnię przestrzenną, zachęca do kreatywnej zabawy oraz rozwija koordynację oko-ręka i co najważniejsze, daje dużo radości i zachęca do beztroskiej zabawy.
Komplet zapakowany jest w estetyczne pudełko, idealne na prezent.
w skład zestawu wchodzi 36 elementów: system torów o łącznej długości 1,45 m; klocki oraz dekoracje i naklejki
całość wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa
komplet zapakowany w estetyczne pudełko, idealne na prezent
odpowiedni dla dzieci 1+