Lego DISNEY PRINCESS Królewskie stajnie Belli...

EAN:

5702016909661

Producent:

Grupa wiekowa:

5+

Ilość elementów:

239

Wymiary:

382x262x57 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2021-08-01

Kod dostawcy:

43195

Cena sugerowana brutto:

229.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Zachęć dzieci do zabawy w odgrywanie ról dzięki zestawowi LEGO(R) Disney Królewskie stajnie Belli i Roszpunki (43195). To wyjątkowy, niepowtarzalny prezent do zbudowania, zawierający księżniczki Disneya. Zabawa w budowanie nigdy się nie kończy!
Przeżyj ciekawe przygody. Ten kreatywny zestaw zawiera trzypoziomową stajnię z pięcioma pomieszczeniami, dwa mniejsze odczepiane boksy, arkusz z naklejkami i mnóstwo elementów ułatwiających rozpoczęcie pomysłowej zabawy.
Zestaw konstrukcyjny zawiera dwie ulubione postacie Disneya gotowe do zabawy: Bellę i Roszpunkę. W komplecie są również dwie figurki LEGO(R) koni: Maximusa i Filipa.
Ten zestaw przypadnie do gustu wszystkim fanom księżniczek Disneya od piątego roku życia. Dzieci mogą wymyślać nieskończone historie, zaskakiwać znajomych i uczestniczyć w wielogodzinnej kreatywnej zabawie.
Zestaw do zabawy i ustawienia na półce. Połączona z boksami stajnia ma ok. 24 cm wysokości, 33 cm szerokości i 7 cm głębokości, więc doskonale nadaje się do zabawy i będzie świetnie wyglądać na półce.
Chcesz, żeby dzieci mogły czerpać jeszcze więcej radości z budowania? To możliwe dzięki cyfrowym instrukcjom Instructions PLUS!