Księga zaklęć i czarów

EAN:

9788366890725

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-07-14

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

205x145 mm

Strony:

288

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

Przejmij kontrolę nad swoim losem i wyczaruj sobie życie pełne magii.
Poznaj zaklęcia, rytuały i czary współczesnej czarownicy.
Devin Hunter - profesjonalny okultysta, podcaster i wydawca czasopisma Modern Witch, sięgając do prywatnej księgi czarów wydobywa z niej zaklęcia i czary: miłosne, uzdrawiające i ochronne. Dzieli się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuje, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.
Ta niezwykła księga, pełna pięknych zdjęć i twórczej inspiracji, to mistrzowskie połączenie estetyki z ezoteryką i olśniewający pokaz sztuki magicznej. Zawarte w niej zaklęcia, przepisy, uroki i rytuały zawierają wskazówki w jaki sposób nawiązać współpracę z dynamicznymi energiami magicznym i spełniać najgłębsze potrzeby duchowe, fizyczne i emocjonalne. Autor rzuca nowe światło na pięć kluczowych zagadnień: miłość, uzdrawianie, ochronę, dobrobyt oraz wróżbiarstwo.
Dowiedz się, jak wróżyć i jak przyciągnąć bogactwo i czym jest sakiewka z urokiem na miłość. Jaką moc skrywa buteleczka tysiąca oczu, jak działa zaklęcie słoik miodu a jak stopa czarownicy? Poznaj podręcznik, który stanie się przepustką do życia pełnego magii.


Inne pozycje od Kobiece
Klinika

Klaudia Muniak...

Niebezpieczna gra

Emilia Wituszyńska

Jej wysokość P.

Joanne MacGregor

Dom nad jeziorem

Tasmina Perry

To co zostawiła w.2020

Ellen Marie Wiseman