Gry > Memo

Memory dla dzieci Gra Pamięciowa Smerfy 24 el.

EAN:

5704976083542

Producent:

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

120x73x73 mm

Kod dostawcy:

8354

Cena sugerowana brutto:

46.99zł

Stawka vat:

23%

Nowość

 Memory dla dzieci, Gra Pamięciowa, 24 el., Smerfetka, Smerfy

Jak dziecko może ćwiczyć swoją pamięć? Najlepiej w formie zabawy. Oto klasyczna gra pamięciowa, z uroczymi kartonikami w kształcie kwiatków, na których umieszczono bajeczne motywy z Wioski Smerfów, co z pewnością wzbudzi entuzjazm u najmłodszych. Gra polega na odkrywaniu dwóch obrazków i znajdowaniu par. Jeśli są takie same, gracz zabiera je z pola gry. Ma również dodatkowy ruch. Jeśli nie uda się odnaleźć pary, to obrazki się zakrywa i próbuje kolejna osoba. Gra toczy się do zebrania wszystkich elementów. Wygrywa osoba z największą liczbą odnalezionych par.
Memory to doskonała zabawa logiczna dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Pozwala nie tylko wzmocnić umiejętności motoryczne, trenować pamięć, ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość, ale również uczy uważności i cierpliwości.
Zarówno pudełko jak i elementy gry wykonane są starannie i z ogromną dbałością z grubego lakierowanego kartonu. A niezwykłe i pełne kolorów obrazki, pobudzają wyobraźnię, zachęcają do kreatywnej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Szczegółowe informacje o produkcie:

  • 24 elementy.
  • Pudełko z grubego kartonu.
  • Gra przyciąga uwagę dzieci, ćwiczy pamięć i koncentrację, stymuluje rozwój.
  • Wymiary opakowania: 7,3 cm x 12 cm.
  • Rozmiar pojedynczego kartonika: 7,2 cm x 7, 2 cm
  • Kategoria wiekowa: 3+.
Produkty Barbo Toys są projektowane w Danii, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i wysokiej jakości materiały. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę" i aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym skandynawskim wzornictwem.