Elementarz Ważnych Słów. Świętowanie

EAN:

9788382510980

Data premiery:

2022-01-26

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

187x187 mm

Strony:

32

Cena sugerowana brutto:

23.00zł

Stawka vat:

5%

Ważne słowa, które pomagają przedszkolakom nazwać emocje i zrozumieć świat.
Słowa są niezwykle ważnym narzędziem wyrażania siebie i rozumienia świata. Elementarz Ważnych Słów to przyjazna, ilustrowana seria dla przedszkolaków, która wprowadza dzieci w świat Dorosłych Słów. Czasami dzieciom trudno jest zrozumieć, o co chodzi dorosłym, gdy używają abstrakcyjnych pojęć. Książki z tej serii w przyjazny sposób tłumaczą więc, o co chodzi. Budują w ten sposób pewność siebie, zaufanie do języka, umiejętność wyrażania się. Pozwalają zrozumieć kwestie, o których tyle mówią dorośli zdrowie, życzliwość, zaufanie, rozwój.
Z tomu Świętowanie dziecko dowie się, dlaczego warto świętować ważne okazje i jaka wartość płynie z dzielenia dobrych ale i tych trudniejszych chwil z bliskimi. To książka o wdzięczności, o wspierających słowach i byciu z innymi.
Na końcu tomu znajduje się lista dziesięciu pomysłów dla rodziców i pedagogów, jak pracować z książką. Jakie ważne okazje macie w kalendarzu w najbliższym czasie? Czy na co dzień są jakieś inne okazje do świętowania? Czy warto cieszyć się drobnymi rzeczami?