Niebieski dom

EAN:

9788382011135

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-04-29

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x144 mm

Strony:

280

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Czy wiecie, czego potrzeba, żeby przeżyć najwspanialsze wakacje w życiu?
Po pierwsze, starego drewnianego domu otoczonego zdziczałym sadem, w którym można bawić się we wszystko, na co ma się ochotę. Po drugie, zwariowanego rodzeństwa (choć bez nowo poznanej koleżanki z sąsiedztwa zabawa całej naszej piątki nie byłaby tak udana). Po trzecie, rodziców, którzy wymyślają długie i męczące wycieczki w góry, ale po nich pozwalają nam rozpalić ognisko, a nawet położyć się do łóżek bez kąpieli naprawdę! I po czwarte, bliskości lasu, pól oraz rzeki tam dopiero można przeżywać niesamowite przygody!
Pytacie o tablet lub smartfon? Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale na najwspanialszych wakacjach naszego życia są po prostu niepotrzebne! Znacznie bardziej przydają nam się mapa, plecak i kalosze (bo zapewniam was, że w naszym rodzinnym towarzystwie wakacje mogą być niesamowite, nawet gdy pada deszcz!).
Co zrobić, jeśli chwilowo nie macie do dyspozycji domu z ogrodem, licznego rodzeństwa oraz rodziców gotowych na dwa szalone tygodnie bez pralki? Może po prostu sięgnijcie po tę książkę i dołączcie do naszej gromadki?
Gotowi?
No to ruszamy...

Wakacje w drewnianym domku pod lasem z sympatyczną, wielodzietną rodzinką? Dlaczego nie?
Lektura tej książki będzie dla dzieci niecodzienną przygodą, a dla rodziców ciekawą inspiracją do wzajemnej miłości, troszczenia się o siebie nawzajem i rozwijania pięknych relacji między dziećmi. Do tego garść cennych refleksji i odrobina humoru.
Polecam całej rodzinie.
Małgorzata Lis, autorka powieści, mama siedmiorga dzieci