Nożownik

EAN:

9788324177455

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-05-24

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

366

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

ŚWIATOWY BESTSELLER MISTRZA POWIEŚCI PRZYGODOWYCH Z CYKLU ISAAC BELL


Isaac Bell ściga być może największego potwora wszech czasów w wybuchowej powieści przygodowo-sensacyjnej.


Rok 1911. Isaac Bell, główny śledczy w Agencji Detektywistycznej Van Dorn, prowadził wiele niezwykłych dochodzeń. Ale to przekroczy jego wyobraźnię. Ma odszukać młodą kobietę, Annę Pape, która uciekła z domu, marząc o karierze aktorskiej. Lecz oto zostają znalezione jej okaleczone zwłoki. Wtedy Bell przysięga postawić zabójcę przed obliczem sprawiedliwości. Rozpoczyna pościg, który doprowadza go do coraz straszliwszych odkryć.
Anna Pape nie była jedyna...


Zabójstwa łączy nie tylko fizyczne podobieństwo ofiar, lecz również niepokojąco znajomy sposób popełniania zbrodni, który przeraża nawet człowieka, który widział tyle zła, co Isaac Bell.


CLIVE CUSSLER to najpopularniejszy na świecie autor powieści przygodowo-sensacyjnych. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody, tak jak jego najsławniejszy bohater - Dirk Pitt. Clive Cussler to jedyny pisarz, którego powieści - wydawane w 105 krajach - przez prawie pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. Clive Cussler nazwany został WIELKIM MISTRZEM PRZYGODY, który fascynuje czytelników w każdym wieku.