Bezlitosna siła T.6 Nicolas

EAN:

9788382511864

Data premiery:

2022-06-01

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x145x30 mm

Strony:

288

Cena sugerowana brutto:

42.99zł

Stawka vat:

5%

Bohaterowie bestsellerowej serii Bezlitosna siła wracają na ring! Jesteście gotowi na wielki finał tej walki?
Nicolas ma jeden cel chce pomścić brata i zniszczyć chłopaków z Panta Rhei.
Sara jest utalentowaną i delikatną dziewczyną po przejściach.
On zbliża się do niej, by spełnić swój plan zemsty.
Co okaże się silniejsze: wieloletnia nienawiść czy rodząca się miłość?
Nicolas trenuje w klubie starego Darylskiego i chce doprowadzić do walki z Kastorem, aby pomścić śmierć brata, Adriana Brody-Brodawskiego. Mieszka na wrocławskiej Polance i prowadzi klub nocny w Leśnicy.
Jego sąsiadką jest Sara Karwak, córka alkoholika. W ich mieszkaniu ciągle odbywają się imprezy. Dziewczyna pięknie rysuje i zbiera pieniądze na kurs przygotowawczy na ASP.
Pewnego razu Nicolas pomaga Sarze uwolnić się od napastującego ją kumpla brata. Od tamtej pory spotykają się coraz częściej, a Nico dowiaduje się, że dziewczyna jest podopieczną fundacji FemiHelp, prowadzonej prze Liwię, żonę Marsa. Zbliża się do Sary jeszcze bardziej, aby wykorzystać jej znajomość z Kastorem i resztą. Wkrótce łapie się na tym, że delikatna młoda kobieta zaczyna coraz więcej dla niego znaczyć.
Sara ma problemy z bratem, Waldkiem, Kosą, który handluje narkotykami dla gangusa o pseudonimie Kieł. Okazuje się, że Kieł chce zainwestować w walkę Kastora z Nicolasem i zaczyna grozić dziewczynie. Nico, chcąc chronić ukochaną, zmusza Kastora do walki.
Jak zakończy się starcie w oktagonie?