Pakiet: Ten Mężczyzna/Ten Mężczyzna: Jego kłamstwa

EAN:

9788324178018

Wydawnictwo:

Klasa:

18+

Data premiery:

2022-06-07

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

TEN MĘŻCZYZNA tom 1

Niebezpieczna obsesja połączy piękną projektantkę wnętrz i Tego Mężczyznę.

Ava O'Shea dostaje intrygujące zlecenie: ma urządzić wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem. Rezydencja zaskakuje przepychem, lecz jeszcze większym zaskoczeniem jest jej właściciel.

Ava spodziewa się nudnego podstarzałego snoba, a spotyka młodego, oszałamiająco przystojnego i zdumiewająco pewnego siebie faceta, Jessego Warda.

Ten Mężczyzna, nawykły do zaspokajania swoich najśmielszych fantazji, budzi w niej obezwładniające pożądanie. Lecz Ava czuje, że za jego pogonią za przyjemnością kryje się jakiś niepokojący sekret. Instynkt podpowiada jej, że powinna uciekać. Jesse Ward nie zamierza jednak pozwolić jej odejść...

TEN MĘŻCZYZNA tom 2. JEGO KŁAMSTWA

Ten Mężczyzna pokazał młodej projektantce wnętrz, czym jest ekstatyczna rozkosz.

I przejął niepodzielną kontrolę nad jej życiem...

Jesse Ward rzucił na Avę urok - od pierwszej chwili, gdy przekroczyła próg jego bajecznej rezydencji. Ten Mężczyzna, który przyjemność uczynił sensem życia, działa na nią jak narkotyk. Ava rozpaczliwie walczy z własnymi pragnieniami. Wie, że pędzi prosto w przepaść.

Jesse ją osacza... i przyciąga jak magnes. I żąda od niej coraz więcej. Chce, by należała tylko do niego. Lecz sam kryje tyle sekretów... Śladem jakiej tragedii jest blizna na jego brzuchu? I co naprawdę dzieje się w rezydencji...