Hulajnoga trójkołowa różowa

EAN:

5904665995433

Producent:

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

580x180 mm

Kod dostawcy:

11916

Cena sugerowana brutto:

103.90zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Hulajnoga Trójkołowa Świecące Koła LED Niebieska z Hamulcem Ręcznym

Hulajnoga to idealny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Zabawka, która pomaga ćwiczyć równowagę! Twoje dziecko zwiększy siłę i mięśnie nóg, oraz zadba o koordynację ruchową. Zabawa wspomoże rozwój motoryczny dziecka. Jest to świetne rozwiązanie dla dzieci, którym tradycyjny, dwukołowy pojazd nie przypadł do gustu.

Kierowanie pojazdem jest niezwykle proste, aby skręcić wystarczy pochylić się w odpowiednią stronę, jednocześnie przechylając kierownicę. Dzięki tak skonstruowanej hulajnodze dziecko trenuje utrzymywanie równowagi oraz uczy się prawidłowego zachowania na drodze.

Hulajnoga posiada wytrzymałe poliuretanowe koła z hamulcem nożny (jedno z przodu, dwa z tyłu) - wystarczy, że dziecko naciśnie stópką, a pojazd zacznie hamować. Koła amortyzują drgania i świetnie przylegają do podłoża. Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, drugi hamulec znajduje się w kierownicy po prawej stronie, co zmniejszy drogę hamowania, ale i dużo łatwiejsza dla maluchów. Amortyzują drgania i świetnie przylegają do podłoża. Rama oraz podstawa wykonane są z aluminium i stali, co gwarantuje wytrzymałość produktu. Super zaleta! Przy zwiększającej prędkości, koła świecą kolorowymi diodami LED.

Kolor niebieski oraz elementy graficzne sprawią, że mały sportowiec ucieszy się z tego pojazdu, podczas spaceru nie będzie chciała się z nią rozstać.

Cechy produktu:

- kolor: niebieski

- koła: przezroczyste, PVC, kolorowe diody

- rama: stal + aluminium

- regulowana wysokość ramy

- miękka pianka na uchwytach

- kolorowa grafika na obudowie

Wymiary:

Długość: 62 cm

Szerokość: 10 cm

Wysokość kierownicy (regulowana): 70 cm - 82 cm

Szerokość rączki: 28 cm

średnica przedniego kółka: 9 cm

średnica tylnego kółka: 9 cm

Maksymalne obciążenie: 30 kg