Strefa marek
Brzdęk! W! Kosmosie! Pulsartomat LUCRUM

EAN:

5904305400297

Producent:

Grupa wiekowa:

13+

Wymiary:

288x320 mm

Opakowanie:

blister

Data premiery:

2023-04-01

Cena sugerowana brutto:

149.90zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Uwaga! Niniejszy produkt nie jest samodzielną grą. Do rozgrywki potrzebna jest podstawowa wersja gry Brzdęk! W! Kosmosie! Raban w próżni.

Masz chrapkę na przygodę? Marzą Ci się bajeczne łupy? Brzdęk! W! Kosmosie! Awantury to seria będąca odpowiedzią na twoje potrzeby! Ciesz się nowymi mechanikami, oryginalnymi modułami planszy i innymi elementami ubarwiającymi świat twej ulubionej gry!

Sceną awantury zamieszczonej w tym pudełku jest ekstrawagancki salon retro-gier należący do samego LORDA ERADIKATUSA.

OPRÓŻNIJ skarbiec, a urobek wydaj na czarnym rynku!

PRZYWŁASZCZ sobie najnowsze osiągnięcia nauki i stwórz klon swej niecnej osoby!

ZABAW publiczność (i siebie) na Arenie Grozy lub weź udział w mrożącym krew w żyłach wyścigu!

Zdobądź potężny artefakt, wygrywając go w grze na automatach! Rabowanie statku galaktycznego tyrana brzmi jak hazard, ale nie używajmy takich brzydkich słów. Powiedzmy, że to wielka, emocjonująca GRA. Na dowód, przed wami nowe wyzwanie, podczas którego będziecie musieli grać w gry na automatach w prywatnym salonie Lorda Eradikatusa o jakże błyskotliwej nazwie Pulsartomat. Po drodze będziecie mogli przy okazji oczyścić skarbiec, wydać urobek na czarnym rynku, przywłaszczyć sobie najnowsze osiągnięcia nauki, a nawet stworzyć kilka klonów swych niecnych postaci. A może wolicie wziąć udział w wyścigu, bądź zabawić żądny krwi tłum na Arenie grozy?