Lego NINJAGO 71768 Złoty smoczy motocykl Jaya

EAN:

5702017152004

Producent:

Grupa wiekowa:

7+

Ilość elementów:

137

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2023-08-01

Kod dostawcy:

71768

Cena sugerowana brutto:

89.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Rusz do walki na złotym smoczym motocyklu Jaya, tylko uważaj na groźnego kryształowego pająka i wojownika Kamienia Zemsty uzbrojonego w miecz, bo przeciwnicy są gotowi do ataku. Użyj niesamowitej mocy złotego smoczego motocykla, aby odzyskać broń żywiołów Jaya. Zbierz w sobie siłę, pokonaj złoczyńców i ocal miasto NINJAGO(R)!

Fantastyczny zestaw NINJAGO(R) z motocyklem.

W tym zestawie z dwiema minifigurkami i rewelacyjnym motocyklem dzieci znajdą wszystko, czego potrzeba do odgrywania ekscytujących scen z serialu NINJAGO(R): Crystallized.

Zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) Złoty smoczy motocykl Jaya (71768) zawiera wszystko, czego fani w wieku od siedmiu lat potrzebują do odgrywania porywających scen z serialu NINJAGO: Crystallized. Model motocykla NINJAGO ma głowę złotego smoka z ruchomą paszczą i złote panele boczne. Zestaw konstrukcyjny, który zachwyci fanów ninja Oprócz pojazdu ninja w zestawie znajdują się dwie minifigurki: złoty smoczy Jay, którego można ulepszyć za pomocą złotego nunczako żywiołów i kolczastych skrzydeł złotego smoka, a także uzbrojony w miecz wojownik Kamienia Zemsty, któremu towarzyszy kryształowy pająk. Dzieci mogą odgrywać przygody, aby pomóc złotemu smoczemu Jayowi obronić miasto NINJAGO przed atakiem. Kolekcjonerskie zabawki, które przenoszą dzieci do innego świata Zabawki NINJAGO odciągają dzieci od ekranów, pozwalając im przenieść się do pasjonującego świata fantasy. Młodzi konstruktorzy mogą w nim połączyć siły z odważnymi bohaterami ninja, aby stawić czoła złoczyńcom, oraz budować rewelacyjne zestawy z mechami, samochodami, odrzutowcami, smokami i świątyniami.