Lego CITY 60381 Kalendarz adwentowy 2023

EAN:

5702017415581

Producent:

Grupa wiekowa:

5+

Ilość elementów:

258

Wymiary:

382x262 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2023-09-01

Kod dostawcy:

60381

Cena sugerowana brutto:

119.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

LEGO(R) City Kalendarz adwentowy 2023 (60381) zbuduje przedświąteczny klimat. Dzieci mogą odliczać dni do zbliżającej się Gwiazdki, odkrywając znane postacie w świątecznym wydaniu, minimodele i akcesoria. Wystarczy rozłożyć planszę do zabawy przedstawiającą śnieżną krainę i już można odgrywać niezliczone pomysłowe przygody.

Niech każdy dzień będzie pełen magii!


Kalendarz adwentowy LEGO City na 2023 rok to wspaniały prezent dla pięciolatków i starszych dzieci. Do każdej niespodzianki dołączonesą szczegółowe instrukcje budowania, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze LEGO mogą sami złożyć swoje modele i szybko wziąć się do zabawy.

Niezwykły przedświąteczny prezent dla dzieci.


Kalendarz adwentowy LEGO City 2023 zawiera mnóstwo ciekawych modeli i świątecznych niespodzianek dla dzieci, które lubią kreatywną zabawę. Pociechy mogą też łączyć dołączone do kalendarza zabawki konstrukcyjne, akcesoria i minifigurki z innymi zestawami LEGO City.

  • Mnóstwo świątecznej zabawy -- wprowadź świąteczną atmosferę i pozwól dzieciom odliczać czas do Gwiazdki dzięki zestawowi LEGO(R) City Kalendarz adwentowy 2023 (60381).
  • Fajne postacie -- wśród niespodzianek znajdują się minifigurki Mikołaja i pani Mikołajowej, kolędnika, hokeisty, rzeźbiarza w lodzie i fanów TikToka, a także figurki bałwana, renifera, szczeniaczka i kotka.
  • Zawiera rozkładaną planszę do zabawy -- dzieci mogą rozłożyć tylną stronę kalendarza, aby przeżywać kreatywne przygody w zimowej krainie.
  • Przedświąteczny prezent gwiazdkowy -- kalendarz adwentowy pełen zabawek będzie świetnym prezentem dla dzieci i fanów zestawów LEGO(R) w wieku od pięciu lat.
  • Wymiary -- pudełko z kalendarzem adwentowym LEGO(R) City ma 26 cm wysokości, 38 cm szerokości oraz 7 cm głębokości.
  • Baterie nie są wymagane -- zabawki do zbudowania oraz postacie LEGO(R) z tego kalendarza adwentowego czerpią energię z wielkiej wyobraźni małych dzieci.
  • Łatwe w budowie modele -- do każdej niespodzianki w kalendarzu adwentowym LEGO(R) City dołączone są proste instrukcje budowania wydrukowane wewnątrz okienek w kalendarzu.
  • Pomysłowa zabawa -- adwentowe zestawy LEGO(R) City inspirują dzieci mnóstwem kolorowych minimodeli i ciekawych postaci, zachęcając do zabawy w odgrywanie ról.
  • Zabawki najwyższej jakości -- wszystkie elementy LEGO(R) spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością -- i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim -- klocki i inne elementy zestawów LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.