Strefa marek
LEGO® IDEAS 21339 BTS Dynamite

EAN:

5702017417462

Wydawnictwo:

Klasa:

18+

Oprawa:

pudełko

Format:

264x386 mm

Kod dostawcy:

21339

Cena sugerowana brutto:

479.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Uchwyć radosną energię ikon muzyki pop XXI wieku: RM-a, Jina, SUGA, j-hope'a, Jimina, V i Jung Kooka dzięki zestawowi LEGO® Ideas BTS Dynamite (21339). Znajdź swój sposób na budowanie, aby odtworzyć barwne sceny z teledysku do multiplatynowego singla Dynamite, ze scenografiami dyskoteki, sklepu muzycznego, pączkarni, furgonetki z lodami i innymi elementami z klocków LEGO. Umieść minifigurki LEGO członków grupy w różnych miejscach lub umieść je wszystkie na specjalnej scenie i zakręć kołem, aby zobaczyć, jak tańczą.

Zupełnie jak w teledysku do Dynamite!

Ten model do zabawy i postawienia na półce to doskonały pomysł na prezent dla miłośników BTS. Jest on pełen realistycznych detali, takich jak płyty BTS w sklepie z płytami, palmy do zbudowania i obręcz do koszykówki na ścianie z graffiti. W pudełku i w aplikacji LEGO Builder są instrukcje, które poprowadzą Cię przez wszystkie etapy budowania.

Witaj w swojej strefie!

Odkrywaj zestawy LEGO dla dorosłych - starannie dobraną kolekcję niesamowitych modeli. Z pewnością znajdziesz wśród nich projekt wpisujący się w Twoje pasje.