Strefa marek
Moc koncentracji. Jak nauczyć się trudnej sztuki..

EAN:

9788382522006

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-03-13

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

223x156 mm

Strony:

336

Cena sugerowana brutto:

49.99zł

Stawka vat:

5%

Życie, jakiego pragniesz, jest w twoim zasięgu, jeśli tylko zdołasz opanować sztukę koncentracji

Lęk, stres, niepokój i strach to psychiczne plagi, które dręczą nie tylko nasz umysł, ale także ciało, przyczyniając się do powstawania takich dolegliwości jak choroby serca i otyłość.

Dzięki opanowaniu jednej umiejętności - koncentracji - możemy raz na zawsze pokonać tych psychicznych dręczycieli.

Dandapani spędził dziesięć lat w klasztorze klauzurowym, zdobywając bezcenną wiedzę na temat korzyści płynących z życia w skupieniu. W swoim praktycznym przewodniku przedstawia istotę mądrości, którą zdobył jako mnich. Prowadzi czytelnika krok po kroku, pomagając mu zrozumieć i okiełznać swój umysł. Dzięki jasnym definicjom i prostym ćwiczeniom (takim jak poranne słanie łóżka) uczy nas wykorzystywać siłę woli, kierować uwagą w obrębie umysłu i stopniowo włączać praktykę koncentracji w swoje codzienne życie, aby w rezultacie doprowadzić do jego trwałej zmiany.

W świecie zdominowanym przez dekoncentrację ta książka pojawia się w samą porę, aby przypomnieć nam o wartości skupionej uwagi.

ADAM GRANT, autor Leniwego umysłu, bestsellera z pierwszego miejsca listy "New York Timesa", i gospodarz podcastu TED WorkLife

Dandapani jest hinduskim kapłanem (byłym mnichem), znanym na całym świecie mówcą i światowym ekspertem w dziedzinie wykorzystania umysłu do budowania życia pełnego celu i radości.