Strefa marek
Debit

EAN:

9788382524338

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-04-24

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

138x214 mm

Strony:

408

Cena sugerowana brutto:

49.99zł

Stawka vat:

5%

Hannah budzi się wśród okaleczonych ciał, metalu i potłuczonego szkła. Została ewakuowana w czasie zamieci wraz z innymi studentami Akademii, po czym autokar wypadł z szosy i utknął w zaspie śnieżnej. Nieliczni ocalali muszą ze sobą współpracować, by się wydostać i nie zdradzić mrocznych sekretów.

Meg budzi delikatne kołysanie. Jest uwięziona z pięcioma nieznajomymi w wagoniku kolejki linowej, który zatrzymał się wysoko nad ośnieżonymi górami. Nie pamięta, jak się tam znalazła. Zmierzają do tajemniczego miejsca nazywanego Azylem. Kiedy temperatura spada i narasta napięcie, Meg rozumie, że nie wszyscy dotrą tam żywi.

Carter wygląda przez okno schroniska narciarskiego na odludziu. Podczas zamieci psuje się generator i sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Jeśli w końcu wysiądzie prąd, kruche więzi międzyludzkie zostaną wystawione na ostateczną próbę.

Zagrożenia, przed którym stoją Hannah, Meg i Carter, stanowią część tej samej układanki. A w tle czai się coś znacznie groźniejszego - siła, która może zniszczyć ludzkość

"Przerażający, mrożący krew w żyłach thriller mistrzyni makabry".

CHRIS WHITAKER

"C.J. Tudor jest fantastyczna. Nie mogę się doczekać jej następnych powieści".

Harlan Coben

"Niektórzy pisarze mają talent, inni nie. C.J. Tudor ma go od zawsze".

Lee Child

"Jej powieści mają niezwykłą cechę. Czytelnik nie jest w stanie odłożyć książki, a jednocześnie chciałby ją zakopać głęboko w ziemi, by nigdy nie została odnaleziona. Fascynuje i zapada w pamięć".

"Sunday Express"

C.J. Tudor już w młodości pokochała książki, zwłaszcza mroczne i makabryczne. Kiedy jej rówieśnicy czytali Judy Blume, ona pochłaniała powieści Stephena Kinga i Jamesa Herberta.

Na przestrzeni lat imała się różnych zajęć. Pracowała jako dziennikarka, scenarzystka radiowa, prezenterka telewizyjna i copywriterka, wyprowadzała psy na spacer, czytała listy dialogowe w filmach. W tej chwili jest pisarką.

Pierwsza powieść C.J. Tudor, Kredziarz, bestseller "Sunday Timesa", ukazała się w przeszło czterdziestu krajach.

Twitter @CJTudor

Facebook @CJTudorOfficial