Strefa marek
Notatnik z długopisem Give Me Space

EAN:

0840214813979

Producent:

Kod dostawcy:

NWP-1007EU

Cena sugerowana brutto:

79.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Vintage Sass Notebook with Pen Give Me Space | DESIGNWORKS INK

Przedstawiamy kilka niewiarygodnych nowości w kolekcji Vintage Sass! Dzięki jeszcze większej liczbie wzorów ze zdobieniami złotej folii i formacie ilustracyjnym każdy notatnik w miękkiej oprawie jest wyposażony w złoty długopis i uchwyt na długopis, co ułatwia prowadzenie dziennika z dowolnego miejsca!

Jeśli lubisz pisać, z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego sklepu. Posiadamy bogaty wybór notatników w różnych kolorach i rozmiarach, więc bez problemu wybierzesz interesujący Cię model. Ekskluzywne notatniki są ozdobą każdego biurka i nieodłącznym elementem wyposażenia teczki czy torby biurowej. Pozwalają na gromadzenie wszystkich notatek w jednym miejscu, bez ryzyka ich utracenia. Eleganckie notesy to także świetny pomysł na prezent dla niej i dla niego. Notatniki dostępne w naszej ofercie to artykuły wysokiej jakości, wykonane z wielką starannością.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Idealny pomysł na uniwersalny prezent dla osób wymagających i otaczających się unikalnymi produktami najwyższej jakości.