Moje pierwsze malowanki GREG

EAN:

9788375175325

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

145x205 mm

Strony:

24

Kod dostawcy:

MPM

Cena sugerowana brutto:

4.28zł

Stawka vat:

5%

Wszystkie dzieci uwielbiają kolorować obrazki! Moje pierwsze malowanki to książeczka dla najmłodszych pociech, dlatego ilustracje w niej są duże, wyraźne, bardzo proste i posiadają kolorowy wzór tej samej wielkości.
Przedstawiają motywy, które dzieci kochają najbardziej - są tu pieski, kotki, samolot, owoce, rekin, motylki... Maluchy bez problemu je pokolorują, gdyż poziom trudności jest dostosowany do ich możliwości, i będą się przy tym doskonale bawić.
recenzje
Wychodzę z założenia, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie, więc seria aktywujących książeczek dla dzieci \"Moje pierwsze...\" bardzo nam się spodobała. Kolorowe i pełne wesołych ilustracji książeczki przeznaczone są dla kilkulatków (...) \"Moje pierwsze malowanki\" pozwolą dzieciom poprzez zabawę ćwiczyć zdolności manualne, tak potrzebne przy nauce pisania. Duże, wyraźne i proste ilustracje dostosowane są wieku najmłodszych. Najmłodsi mają za zadanie pokolorować obrazek według przedstawionego wzoru. Pieski, kotki, samolot, owoce, rekin... na pewno zainteresują maluchy.
testolandiazadarmo.blogspot.com