Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie..

EAN:

9788310134455

Autor:

Joanna Gwis, Joanna Gwis

Wydawnictwo:

Nasza Księgarnia

Data premiery:

2019-06-05

Rok wydania:

2019

Oprawa:

twarda

Format:

23x31 cm

Strony:

32

Cena sugerowana brutto:

29.90zł

Stawka vat:

5%

Ptaki żyją wszędzie: w miastach, w dżungli, nad wodą, na wsi, w lasach Niestraszne im mrozy Antarktydy ani upały tropików. Są bardzo różne malutkie jak koliberek hawański i ogromne jak struś afrykański, urocze jak raniuszki i inteligentne jak kruki. Kolorowe jak papugi i szare jak słowiki. Latają, biegają, budują domy i składają jaja. Większość lubi towarzystwo, ale niektóre są samotnikami. Jest ich prawie dziesięć tysięcy gatunków.
Asia Gwis przedstawia tę różnorodność ptasiego świata na wyjątkowych ilustracjach uzupełnionych fascynującymi ciekawostkami oraz zadaniami dla czytelników.
Asia Gwis graficzka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, dyplom w 2000 r w pracowni Grafiki Wydawniczej. Przez wiele lat pracowała jako grafik m.in. w Zwierciadle, Przekroju, Machinie, National Geographic. Jej ilustracje publikowane były m.in. w Elle, Pani, Zwierciadle, Sensie, National Geographic Traveler, ChickPea. Kocia mama i wielka miłośniczka podróżowania, szczególnie azjatyckich klimatów. W wolnych chwilach czyta nałogowo i prowadzi bloga kavkadesign.com. Nie lubi gotowania. Swój czas dzieli między Warszawę, Łódź i Manilę.


Inni klienci kupowali także
Opowiadania
Odwagi, zajączku w.3

Nicola Kinnear

Faber fortunae

Kinga Bochenek

Zmyślenia

Eliza Segiet

Moje drzewo rodzinne

Anna Manso...

Anastazy

Przemysław Wechterowicz