Chodzik dla dzieci - Żyrafa

EAN:

0050743627170

Producent:

MGA

Grupa wiekowa:

12m+

Wymiary:

56x40x41 cm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

627170

Cena sugerowana brutto:

230.15zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu
Chodzik dla dzieci Little Tikes Żyrafa. Rozwijająca zabawka dla dzieci!

Chodzik idealnie nadaje się do nauki chodzenia
Wygodne, wyprofilowane siedzisko oraz solidna, wytrzymała konstrukcja
Przyjazny i zachęcający do zabawy chodzi w kształcie żyrafy!
Chodzik to najlepsza opcja, aby rozwinąć koordynację ruchową Twojego dziecka. Twoja pociecha może bezpiecznie usiąść i odpychać się nóżkami, aby się przemieszczać w domu lub na spacerze. Idealnie sprawdzi się podczas nauki samodzielnego chodzenia, gdyż wzmocni mięśnie.
Chodzik Żyrafa od Little Tikes to kolorowy pojazd, w którym dziecko może wygodnie usiąść i odpychać się nóżkami, aby przemieszczać się po domu lub na spacerze. Pojazd pełni trzy różne funkcje: chodzika, jeździka i pchacza - w zależności od potrzeb i umiejętności dziecka. Gdy dziecko uczy się chodzić, może przemieszczać się w pojeździe lub oprzeć się o niego, by samemu go prowadzić. Ponadto pojazd ma przyjazny i zachęcający do zabawy kształt żyrafy!
Chodzik od Little Tikes został zaprojektowany w taki sposób, aby był w pełni bezpieczny i wygodny. Wykonano go z materiałów wysokiej jakości ze szczególna dbałością o detale. W ten sposób otrzymano pojazd niezwykle wytrzymały, trwały, a także komfortowy. Siedzisko jest odpowiednio wyprofilowane i usztywnione, dzięki czemu stanowi prawidłowe oparcie dla pleców. Kierownica jest skrętna, więc dziecko bez problemu będzie mogło się przemieszczać w chodziku.