Karaluszek kłamczuszek G3

EAN:

5902020445234

Producent:

G3

Grupa wiekowa:

8+

Wymiary:

11x11x3,5 cm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

104245

Cena sugerowana brutto:

45.01zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu
Mina pokerzysty, umiejętne maskowanie emocji i odrobina karcianego szczęścia okażą się nieocenione w rozgrywce z Karaluszkiem kłamczuszkiem. Dzięki tej grze osobiste sympatie uczestników do pająków, much, szczurów czy nietoperzy mogą ulec zmianie. Każdy chce wykiwać przeciwników i wcisnąć im jak najwięcej kart. Nigdy nie wiadomo czy współgracze mówią prawdę czy są kłamczuchami!
To karaluch twierdzi Marek, ale czy na pewno nie oszukuje?
Sprawdzić go i przekazać kartę dalej, czy zaryzykować otrzymanie karty?
Gracz w swojej turze zagrywa jedną, zakrytą kartę. Mówi przy tym nazwę zwierzęcia, jednak nie musi wskazywać tego, które faktycznie znajduje się na zagranej karcie. Przesuwa kartę przed innego gracza. Ten z kolei ma dwie możliwości: podejrzeć kartę i przekazać ją dalej ze swoją deklaracją co się na niej znajduje (może wskazać inne zwierzę niż poprzednik i również nie musi mówić prawdy) lub może zaryzykować i spróbować odgadnąć czy gracz mówi prawdę, czy kłamie. Jeśli nie trafi, musi zabrać kartę i wyłożyć odkrytą przed sobą. Jeśli mu się uda, to kartę otrzyma oszust.
Każdy stara się wciskać karty innym graczom, ponieważ osoba, która jako pierwsza uzbiera cztery karty z tym samym zwierzęciem - przegrywa.
Przekonaj się czy Twoi znajomi potrafią kłamać! A może to Ty okażesz się mistrzem blefu?
Nie lubisz karalucha? Nie zgrywaj kłamczucha!
ZAWARTOŚĆ:
64 karty
instrukcja