We mgle

EAN:

9788380537309

Autor:

Lisa Grey

Wydawnictwo:

Burda Książki

Data premiery:

2020-07-01

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Strony:

368

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Zaginieni dzielą się na martwych i na tych, którzy nie chcą zostać znalezieni. A także na tych, którzy nawet nie wiedzą, że zaginęli.
Jessica Shaw, prywatna detektywka, przywykła do anonimowych cynków. Ale ten wprawia ją w osłupienie: na zdjęciu przedstawiającym porwaną dwadzieścia pięć lat temu trzylatkę rozpoznaje samą siebie. To jednak dopiero początek sekretów. Gdy w poszukiwaniu prawdy o swojej przeszłości Jessica udaje się do mrocznej części Los Angeles, zaskoczona odkrywa, że w noc jej zniknięcia zamordowano jej biologiczną matkę. Zabójca nigdy nie został ujęty, a w toczonym wówczas śledztwie jest wiele niejasności.
Błyskotliwa, bezczelna i nabuzowana adrenaliną taka jest Jessica Shaw, bohaterka nowej serii, i taki jest debiut Lisy Gray.
Kluczem do rozwiązania zagadki jest Jason Pryce, weteran policji w Los Angeles, którego Jessica pamięta jeszcze z pogrzebu ojca. Co gliniarz z L.A. robił na pogrzebie nieznajomego z drugiego końca kraju?
Tymczasem detektyw Pryce prowadzi śledztwo w sprawie makabrycznego zabójstwa studentki, która dorabiała jako prostytutka. Choć podejrzanych jest wielu, z każdym tropem sprawa komplikuje się coraz bardziej.
Gdy drogi policjanta i młodej detektywki się krzyżują, Jessica odkrywa, że Pryce nie mówi jej wszystkiego o burzliwej historii jej rodziców.
Im bardziej zbliżają się do rozwiązania obu śledztw, tym mgła tajemnic staje się gęstsza. Morderca tylko czeka, aż zgubią drogę.


Inni klienci kupowali także
Gra w morderstwo

Rachel Abbott

Siódma ofiara

Marinina Aleksandra

Tylko matka

Elisabeth Carpenter

Sprzedawca

Krzysztof Domaradzki

Szkoła dla wybranych

Samuel Miller

Wyspa zero

Jarosław Sokół

Kobieta na krawędzi

Samantha M. Bailey

Inne pozycje od Burda Książki
Chleb

Tomasz Deker

Zmowa

Dario Correnti...

Przewaga Bourne'a

Eric van Lustbader

Kod uzdrawiania

Alexander Loyd

Wbrew zasadom

Samantha Young...

Kryminał
Delikwentki

James Patterson

Nie wiesz nic

Marcel Moss

Zbrodnia na festynie

Agatha Christie

Gdański smak whiskey

Bartłomiej Ludwisiak

Oko Horusa

Jola Czemiel

Koniec lata

Anders de la Motte