Potem... w.2020

EAN:

9788382151640

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-09-30

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

368

Cena sugerowana brutto:

38.90zł

Stawka vat:

5%

Czy jesteś gotowy na ostatni dzień swojego życia?
Jako dziecko Nathan del Amico rzucił się na pomoc tonącej dziewczynce i uratował ją ale sam popadł w śmierć kliniczną. Wrócił jednak do świata żywych.
Dwadzieścia lat później Nathan robi karierę adwokacką kosztem zaniedbywanej rodziny. Jego żona, Mallory, decyduje się odejść, choć wciąż go kocha. Pewnego razu w kancelarii Nathana zjawia się tajemniczy lekarz, opiekun ludzi beznadziejnie chorych. Posiada on szczególny dar dostrzega świetlistą aureolę nad osobami, które mają wkrótce umrzeć.
Rolą Posłańców, bo tak nazywani są ludzie obdarzeni podobną cechą, jest podtrzymywanie na duchu skazanych na śmierć. Lekarz w zawoalowany sposób mówi Nathanowi, że i on wkrótce umrze. Od tej pory Nathan zaczyna inaczej patrzeć na świat i zdaje sobie sprawę, że zawiódł ukochaną żonę i córkę.
Przyjdzie czas, kiedy Nathan będzie musiał zadać sobie także pytanie, dlaczego wtedy, przed laty, został przywrócony do życia.
Historia o miłości, tajemnicy i odkryciu samego siebie. Od tej książki wziął początek nowy gatunek literacki ten, który należy tylko do Guillaume'a Musso.
Mtro
Dla Guillaume'a Musso sztuka snucia tajmnicy jest sednem literatury. () Potem to dreszczowiec z odrobiną fantazji i historią miłosną dokładnie to, co lubimy.
Marie Claire
Ta powieść jest niebezpieczna jeśli raz ją otworzysz, nie pozwoli ci odejść aż do ostatniej strony!
RTL
Guillaume Musso tworzy napięcie na poziomie mistrzów amerykańskiego thrillera
L'Express