Strefa marek
Puzzle drewniane - seria FAN

EAN:

5902659190055

Producent:

Grupa wiekowa:

9+

Wymiary:

130x110x20 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

190055

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu
Puzzle z serii FAN

Puzzle Fan to łamigłówka, która wzmocni Twoją spostrzegawczość. Siedem specjalnie zaprojektowanych elementów sprawi, że poczujesz radość płynącą z tworzenia.
Na odkrycie czekają fantastyczne kształty. FAN to dziesiątki rozwiązań do odkrycia. Pamiętaj! - to, co pozornie niemożliwe, może być przez Ciebie pokonane.
Poczuj się odkrywcą - do tego nie musisz znać ani jednego wzoru! Przekonaj się, o ile przyjemniej jest kombinować przy puzzlach, niż brnąć przez zadania najeżone abstrakcyjnymi prawidłami. A kiedy już poskromisz pozornie nierozwiązywalne zadania to będzie dopiero początek zabawy! Wystarczy spotkać się w większym gronie i urządzić zawody!
Dzięki puzzlom Fan wzmocnisz swoją kreatywność. Zaczniesz dostrzegać rozwiązania, które wcześniej wydawały się nie istnieć.
Jeżeli nudzi Ci się w niekończące się letnie dni i nie masz co robić w długie zimowe wieczory to powinieneś mieć pod ręką puzzle FAN. Z nimi zapomnisz co znaczy słowo nuda!
To ponad 230 zagadek o różnym stopniu trudności. Nie zniechęcaj się jeśli jakaś figura przyspoży trudności. Im więcej problemów i wyzwań, tym większa satysfakcja gdy osiągniesz już swój cel!
Jak układać?
Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy. Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.
Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!