Blizny jak skrzydła

EAN:

9788380574076

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-09-23

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x143 mm

Strony:

384

Cena sugerowana brutto:

34.90zł

Stawka vat:

5%

Każdy ma blizny. Tylko niektóre widać na pierwszy rzut oka
Rok po pożarze, który ją okaleczył, szesnastoletnia Ava wraca do szkoły. Przywykła już do krępujących ludzkich spojrzeń i niewybrednych określeń. Ale jest jedno, którego nienawidzi bardziej niż innych: ocalona. Jak nazwać kogoś, kto ocalał wbrew własnej woli? Kto czasami żałuje, że żyje?
Kiedy Ava poznaje Piper, dziewczynę, która tak jak ona jest ofiarą wypadku i poparzenia, dopuszcza do siebie myśl, że być może nie będzie musiała stawić czoła koszmarowi samotnie. Piper pomaga jej odnaleźć w sobie dziewczynę, jaką była przed pożarem normalną nastolatkę, która całowała się ze swoim chłopcem i śpiewała na scenie. Ale Piper toczy swoją własną bitwę, a gdy Ava omal nie traci przyjaciółki, musi zdecydować, czy zbuduje swoją nową normalność na tym, co widzi w lustrze czy oprze się na ludziach, którzy przy niej stoją.
Ta piękna, afirmująca życie debiutancka powieść Erin Stewart została nazwana odpowiedzią na Cudowne dziecko dla nieco starszej widowni. Idealna dla fanów Jandy Nelson, Nicoli Yoon i Johna Greena.


Inni klienci kupowali także
Inne pozycje od Debit
Zabójcza zabawa

Alex Bell...

Franklin zaprasza misia T.16

Paulette Bourgeois...

Marysia w zerówce

Nadia Berkane...

Franklin i stary flet. Czytamy...

Paulette Bourgeois...

Wynalazki

Chris Oxlade...

Franklin sadzi drzewko

Paulette Bourgeois...

Franklin i wróżka zębuszka

Paulette Bourgeois...