Strefa marek
Calico

EAN:

0752830302488

Grupa wiekowa:

10+

Wymiary:

245x245 mm

Opakowanie:

pudełko

Cena sugerowana brutto:

169.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Zadaniem graczy będzie uszycie wygodnego i dobrze wyglądającego kocyka dla swoich kotów. Gracze używają do tego kafelków przedstawiających skrawki materiału w różnych kolorach i wzorach i umieszczają je na swojej planszetce. Gracze starają się ułożyć materiały w takie wzory, by przyciągnąć uwagę najbardziej milusińskich kotów i dobrać taką kolorystykę, by dopasować do niej fikuśne guziki. Niech nie zmyli was wygląd.

Ta piękna gra kafelkowa dostarcza intelektualnej rozrywki na najwyższym poziomie, rozgrzewając do czerwoności zwoje mózgowe. Gra spodoba się zarówno grającym rodzinom, jak i wymagającym graczom.

o Śliczna gra o kotach.
o Kafelkowa gra dla całej rodziny.
o Każda rozgrywka to inne zadania do wykonania.

Proste zasady
W swoich ruchu wybierasz jeden z dostępnych kafelków materiału i układasz go na swojej planszy. Konkretne wzory przyciągną koty, które zapewnią ci punkty zwycięstwa, podobnie jak doszyte guziki czy odpowiednie układy skrawków kocyka.

Każda rozgrywka jest unikalna
Na początku każdej gry losujesz kombinację zadań do wykonania: Kafelki projektów, kafelki kotów z ich preferowanymi układami oraz wzory jakie będą punktowane w danej grze. Dzięki temu każda rozgrywka jest niepowtarzalna.

Osiągnięcia i scenariusze
Gra oferuje gotowe scenariusze rozgrywek i osiągnięcia. Możesz próbować spełniać kolejne cele i zaznaczać swoje postępy na specjalnym arkuszu w instrukcji.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
4 dwustronne plansze graczy
145 kafelków
132 żetony
1 płócienny woreczek
1 notes do zapisywania punktów

Wiek: 10+
Liczba graczy: 1-4
Czas gry: 30-45 minut