Czarolina T.3 Tajemnica mojego pochodzenia

EAN:

9788328159709

Autor:

Sylvia Douy

Wydawnictwo:

Egmont

Data premiery:

2021-04-21

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

285x216 mm

Strony:

45

Cena sugerowana brutto:

34.99zł

Stawka vat:

5%

Trzeci tom opowieści rozgrywającej się w miejscu, gdzie nadal żyją stwory z mitów, legend i baśni! Na pełnej tajemnic wyspie Vorn wciąż trwa kurs fantastykologii, mimo że niedawno doszło tam do mrożących krew w żyłach wydarzeń. Na szczęście prawie wszyscy przemienieni w szklane posągi uczniowie zostali uratowani, a winowajca zniknął może nawet zginął. Wydawałoby się, że uczestnicy szkolenia mogą odetchnąć z ulgą, jednak mająca talent detektywistyczny Willa wątpi, by zagadka kryminalna została prawidłowo rozwiązana... Tymczasem Czarolina coraz częściej spotyka na bagnach zwierzę, którego nie widzi nikt inny.
Czy ta dziwna istota pojawia się naprawdę, czy jest tylko przywidzeniem? Wszystko wskazuje na to, że bohaterowie nadal są w wielkim niebezpieczeństwie!
Scenarzystką serii jest Francuzka Sylvia Douy, współautorka komiksów dla młodzieży (Marie-Lune, Girlz) i popularyzatorka nauki, a rysunki są dziełem włoskiej graficzki Paoli Antisty (Chats!, Alix et Arsenou). W 2019 roku za pierwsze dwa tomy Czaroliny autorki otrzymały nagrodę Grand Prix Czytelników słynnego francuskiego magazynu Le Journal de Mickey.


Polecamy
Naznaczeni

Sylvia Wilczyńska

Mbappe. Nowy książę futbolu

Yvette Żółtowska-Darska...

Van Dijk. Holenderska skała

Yvette Żółtowska-Darska...

Dziewczynka z kieliszkami

Grażyna Wiśniewska

Ludzie z Miasta

Maciej Czerniak