Wszystkie korony Ewy Wachowicz (z autografem)

EAN:

5901752782341

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

225x158 mm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

49.99zł

Stawka vat:

5%

Wszystkie korony Ewy Wachowicz
To pierwsza publikacja tak obszernie ukazująca fascynujące życie Miss. Nigdy wcześniej Ewa Wachowicz nie ujawniała tak wielu faktów ze swojego życia osobistego.
,,Doszła tak daleko, że trudno jej teraz nie obejrzeć się za siebie, opowiedzieć o swojej drodze. Poznajcie więc wszystkie korony Ewy Wachowicz po to, aby zrozumieć, dlaczego od 1992 roku niezmiennie pozostaje jedną z najbardziej lubianych Polek.'' - Autor Marek Bartosik

PIERWSZA BIOGRAFIA EWY WACHOWICZ

Jedyna miss, którą potraficie wymienić z imienia i nazwiska. Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, kulinarny autorytet. Obiekt pożądania mężczyzn i dobra przyjaciółka milionów Polek. Czytaliście setki wywiadów z nią, od lat oglądacie ją w telewizji. Wiecie więc, że Miss Polonia pochodzi z niewielkiej wsi, ale nie słyszeliście, że potrafi odebrać poród krowy, a może mieć domieszkę błękitnej krwi. Że doskonale pamięta kolejność liczb na kole do ruletki i uwielbia robić z tej wiedzy użytek. Że niemal znalazła męża dzięki pomocy biura matrymonialnego. Że potrafiła się postawić mafii i że całkiem twarzowo jej w dredach. Że moment, w którym opuścili ją najważniejsi dla niej ludzie, całkiem ją odmienił. Nie wiecie tego wszystkiego, bo Ewa z dbałością o każdy drobiazg strzeże prywatności. Przynajmniej tak było dotąd.

Poznajcie Ewę, jakiej jeszcze nie znacie!