Kapitan Nauka Witaj, ptaszku!

EAN:

9788366610439

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-02-12

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

196x196 mm

Strony:

24

Cena sugerowana brutto:

36.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja
Witaj, ptaszku! przedstawia wzruszającą historię nowonarodzonych rudzików, które rosną i pod troskliwym okiem rodziców poznają życie w lesie. Atrakcyjna forma z okienkami i dziurkami pozwala obserwować, dotykać i poznawać świat natury, rozwijając przy tym zmysły dziecka, zwłaszcza wzroku i dotyku.
Zaskakujący świat przyrody
Z książeczką Witaj, ptaszku dzieci poznają życie codzienne małych rudzików, ich zajęcia, pożywienie i sposób jego zdobywania, a także wyzwania, z którymi ptaszki muszą się zmierzyć w związku ze zmianą pór roku i dorastaniem. Prosta historia odkrywa przed dzieckiem zasady rządzące światem przyrody i uwrażliwia na los małych i odważnych ptasich stworzeń.
Zaskakująca w prostocie i pomysłowości forma z okienkami i kształtami pozwala dzieciom zaglądać przez dziuple i odnajdywać niespodzianki kryjące się na każdej stronie, które oddziałują na wyobraźnię i sprawiają, że pierwsze spotkania maluchów z książką stają się niezwykle atrakcyjne. Przykuwające wzrok ilustracje sprzyjają skupieniu uwagi na lekturze historii.
Rozwój
przyroda, poznawanie świata, koncentracja, wyobraźnia
W serii również
Witaj, motylku!
Witaj, wiewiórko!
Witaj, zajączku!
Witaj, żabko!