Lego > Art

Lego ART 31198 The Beatles

EAN:

5702016677690

Producent:

Grupa wiekowa:

18+

Ilość elementów:

2933

Wymiary:

415x404x53 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

31198

Cena sugerowana brutto:

549.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

o Zdobądź ten wspaniały zestaw artystyczny LEGO(R) Art 31198 The Beatles i zbuduj go na cztery różne sposoby. Wyraź swoją miłość do Beatlesów, wieszając jeden z czterech portretów na ścianie lub stawiając go na półce.
o Ucieknij od codziennej harówki dzięki składającemu się z 2933 elementów zestawowi LEGO(R) dla dorosłych, który zawiera dziewięć płytek ozdobnych, wyjątkową płytkę z napisem ,,The Beatles", ramkę z klocków LEGO, unikatowy element do powieszenia oraz separator elementów.
o Ten zestaw pozwala oddać się swojej pasji do rzemiosła podczas tworzenia kreatywnego dzieła sztuki. Ponadto dzięki dołączonej ścieżce dźwiękowej podczas budowania możesz odkryć nieznane szczegóły dotyczące zestawu.
o Zbuduj ten wyjątkowy zestaw i pochwal się nim, aby wyrazić swoją miłość do muzyki oraz zespołu The Beatles. To niezwykły prezent u = rodzinowy dla uwielbiających kreatywne projekty entuzjastów rękodzieła takich jak Ty.
o Powierzchnia tego artystycznego modelu 4 w 1 wynosi ok. 40 cm kwadratowych. Model wspaniale prezentuje się na ścianie albo półce, a jego autentyczne szczegóły sprawiają, że wyróżnia się na tle innych elementów kolekcji. Ten świetny zestaw LEGO(R) można zbudować na cztery różne sposoby.