Mikrobiom skóry

EAN:

9788324073832

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-04-14

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x144 mm

Strony:

280

Cena sugerowana brutto:

44.99zł

Stawka vat:

5%

Twoja skóra jest domem dla milionów dobroczynnych mikroorganizmów, które pomagają zachować jej zdrowie, młodość i naturalną barierę ochronną. W codziennej pielęgnacji łatwo zapomnieć, jak dbać o swój unikalny mikrobiom.
Im zdrowszy mikrobiom skóry, tym piękniejsza, zdrowsza i lepiej nawilżona cera.
Kiedy pojawiają się przebarwienia, podrażnienia i inne problemy skórne, szukasz skutecznych, lecz często skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem dbanie o cerę i jej zdrowie jest prostsze, niż myślisz.
Zapomnij o niezliczonych ilościach kremów, toników i innych wynalazków kosmetycznego marketingu. Ten francuski poradnik pomoże ci zrobić pierwszy krok na drodze do zmiany w twojej kosmetyczce i pozbycia się z niej parabenów, SLS-ów i produktów ropopochodnych, które serwujesz swojemu mikrobiomowi pod pozorem pielęgnacji.
Dowiedz się:
jak działa twój mikrobiom i jak o niego dbać,
czym jest kosmebiotyka i co może ci zaoferować,
które olejki eteryczne pomogą uleczyć skórę,
czym są postbiotyki i jak stosować je z pożytkiem dla swojej cery.
Badania udowadniają, że wszystko, czego potrzebujesz, natura daje ci za darmo.
Wystarczy tylko odpowiednio wykorzystać te dary i zmienić podejście do codziennej pielęgnacji.
Skóra wie najlepiej!
Fantastyczny świat mniejszych, ale liczniejszych! Poznaj mikroorganizmy, które pomagają w zachowaniu zdrowia i harmonii twojej skóry, i zadbaj o nie.
lek. Agnieszka Kobyłka Dziki
Mama Dermatolog
_________________________________________________________________________
Alexandra Raillan francuska dziennikarka pisząca o zdrowiu, kosmetykach i urodzie. Najnowsze badania i osiągnięcia kosmetologii pomogły jej zrozumieć, że naturalne sposoby pielęgnacji są drogą do osiągnięcia równowagi mikrobiologicznej skóry i najskuteczniejszym środkiem w walce o piękną i zdrową cerę.
Alain Glon biolog, dyrektor badawczy we francuskim Centre national de la recherche scientifique, pracuje także jako konsultant naukowy.