Baby Blocks Safari żyrafa i lama 19 elementów

EAN:

5900694415003

Producent:

Grupa wiekowa:

12m+

Wymiary:

195x195x85 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

41500

Cena sugerowana brutto:

24.81zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu
Klocki Baby Blocks to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy. Przy pomocy Klocków Baby Blocks Safari dzieci zadebiutują tworząc rozmaite nie tylko zwierzęta, ale też figury. W zestawie z żyrafą i lamą, kilkanaście kolorowych klocków pozwoli zbudować figurki tych zwierząt, ale to dopiero początek zabawy.
Różnorodność elementów stwarza nieograniczone możliwości zabawy nie tylko budowania, lecz również tworzenia niesamowitych historii. Każdy zestaw można wykorzystać oddzielnie, bądź połączyć kilka i uruchamiając wyobraźnię przeżyć fantastyczną przygodę. Dołączone do zestawu naklejki urozmaicą zabawę.
Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka. To również dobry sposób na wspólne spędzanie czasu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i umiejętności komunikacyjne najmłodszych.
Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych.
5 zestawów kolorowych klocków o tematyce safari
dołączone naklejki oraz instrukcja złożenia
bardzo łatwy system montażu
produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
przeznaczone dla dzieci 1+