Wojny nieskończoności. Odliczanie

EAN:

9788328160453

Autor:

Gerry Duggan, Michael Allred, Mike Deodato Jr., Mike Hawthorne, Aaron Kuder, Marcin Roszkowski

Wydawnictwo:

Egmont

Data premiery:

2021-05-19

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

255x167 mm

Strony:

264

Cena sugerowana brutto:

69.99zł

Stawka vat:

5%

Kamienie Nieskończoności powróciły. Każdy, kto posiądzie choć jeden, zyska niebywałą moc, a ten, kto zbierze wszystkie, zostanie bogiem! Nikt jednak nie wie, gdzie się znajdują, więc najwięksi bohaterowie i najwredniejsi złoczyńcy uniwersum Marvela wyruszają na ich poszukiwanie. Pierwsza bitwa rozegra się o Kamień Mocy. Kolejne mogą pogrążyć wszechświat na zawsze! Czy Strażnicy Galaktyki zdołają w porę zakończyć ten szalony wyścig? I jakie role odegrają Adam Warlock, pewien podróżujący w czasie arcyłotr oraz odrodzony Wolverine?
Oto pierwszy album z nowej linii wydawniczej Marvel Fresh, która zastąpi Marvel NOW! 2.0 i w której będą się odtąd ukazywały najnowsze komiksy z wydawnictwa Marvel. Album Wojny nieskończoności: Odliczanie oraz jego kontynuacja Wojny nieskończoności łączą obie te linie wydawnicze zamykają wątki ze Strażników Galaktyki (Marvel NOW! 2.0), a jednocześnie przygotowują uniwersum Marvela i jego bohaterów na kolejne przygody, które zobaczymy już w Marvel Fresh.
Scenariusz Wojen nieskończoności: Odliczania napisał Gerry Duggan, autor znany z serii Deadpool i Strażnicy Galaktyki. Rysunki stworzyli Michael Allred i Laura Allred (Silver Surfer), Mike Deodato Jr. (Grzech pierworodny, Niezwyciężony Iron Man), Mike Hawthorne (Deadpool) oraz Aaron Kuder (Strażnicy Galaktyki).
Album zawiera zeszyty: Infinity Countdown: Adam Warlock #1, Infinity Countdown Prime #1 i Infinity Countdown #15.


Inni klienci kupowali także