Greenwich Park

EAN:

9788328716063

Autor:

Katherine Faulkner

Wydawnictwo:

Muza

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x130 mm

Strony:

384

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

Wciąga, zaskakuje i nie pozwala oderwać się od lektury! Greenwich Park to znakomity debiut brytyjskiej dziennikarki śledczej, który zachwyci miłośników thrillerów małżeńskich. Katherine Faulkner na przykładzie losów swoich bohaterów bezbłędnie pokazuje, jak kruche jest szczęście budowane na kłamstwie.
Helen Thorpe wiedzie idealne życie w Greenwich Park, jednej z najzamożniejszych dzielnic Londynu. Razem z Danielem, cenionym architektem i kochającym mężem, mieszkają w imponującym wiktoriańskim domu, mają grono zaufanych przyjaciół i z niecierpliwością wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Ale ta beztroska sielanka to tylko pozory.
Gdy na zajęciach w szkole rodzenia Helen poznaje Rachel, energiczną i bardzo bezpośrednią samotną matkę, nie wie jeszcze, jaką rolę nowa znajoma odegra w jej życiu. Wkrótce Rachel, która jest w trudnej sytuacji życiowej, wprowadza się na jakiś czas do domu Thorpe'ów. Helen zaczyna niepokoić dziwne zachowanie nowej przyjaciółki. Odkrywa, że Rachel potajemnie przegląda ich laptop, natrafia też na dwuznaczne liściki. Kiedy Rachel znika bez śladu, w mediach pojawiają się informacje, że nie była tym, za kogo się podawała
Kto stoi za zniknięciem Rachel? Kim tak naprawdę była ta dziewczyna i dlaczego aż tak bardzo zależało jej na zbliżeniu się do rodziny Thorpe'ów? Szokujące odkrycia na zawsze zmienią życie mieszkańców Greenwich Park.
Niesamowicie niepokojący, świetnie napisany Lesley Kara, autorka powieści Plotka
Jeden z najlepszych debiutów, jakie kiedykolwiek czytałam. Świetnie przemyślany, zaskakujący. Po prostu genialny thriller Caz Frear, autorka Słodkich kłamstw i Z zimnym sercem


Inni klienci kupowali także
Skalny kwiat

Ilaria Tuti

I zbaw mnie ode złego

Aleksandra Jonasz

Przyjdę, gdy zaśniesz

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Jestem mordercą

Max Czornyj

Inne pozycje od Muza
Czas zemsty

Marek Przybyłowicz

Poznaj płazy

Aimee Bakken

Gorąca zagrywka

Charlotte Mils

Homo Biologicus

Pier-Vincenzo Piazza...

Ostra jazda

Ryszard Ćwirlej