Cała szkoła mówi o mnie

EAN:

9788308074244

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-09-15

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x143 mm

Strony:

272

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Pełna przewrotnego humoru, ciepła i mądra opowieść o dojrzewaniu i pierwszej miłości, która potrafi być bardzo skomplikowana, zwłaszcza kiedy zakochujesz się w swoim wrogu
Ale kto mógł przypuszczać!? Strojenie się, makijaż i przyziemne uczucia były przecież ostatnimi rzeczami, o jakie posądziłaby siebie Eliza. Jesteś wyłącznie tak dobra, jak świadczą o tobie fakty taką dewizę wyznawała na co dzień. Jej myśli zaprzątał przede wszystkim Sygnalista szkolna gazetka, w redakcji której działała z sukcesami od lat, a teraz, jako uczennica przedostatniej klasy, mogła w końcu kandydować na stanowisko redaktor naczelnej. Była najlepszą kandydatką! Bez dwóch zdań!
Do momentu, kiedy na jej drodze pojawił się niedoświadczony, ale wysoki, przystojny i wygadany (jak się okazuje!) Len. Podobno po kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszą karierę baseballisty, swoje miejsce odnalazł właśnie tutaj, w redakcji Sygnalisty i pokochał pisanie. Dobre sobie!
Eliza Quan staje przed nowym wyzwaniem musi zmierzyć się z rywalem i walczyć o wymarzone stanowisko. Przy okazji, przez przypadek, staje się twarzą feministycznej rewolucji.
A jeśli Len wcale nie jest aż tak wyrafinowany i zepsuty? Czy uda im się podjąć współpracę? I czym skończy się ta walka o szkolne stołki?


Polecamy
Moda Vintage

Aleksandra Zawadzka

Bestiariusz japoński

Witold Vargas...

Wiecznomrok T.1

Ross MacKenzie

Księgi mroku

J.A. White

UFO nad Bratysławą

Weronika Gogola

Opowieści ze świata mrówek

Edward O. Wilson...

Almond

Won-Pyung Sohn