Magnetyczny miesięczny planer z listą zadań

EAN:

5903818935500

Producent:

Opakowanie:

pudełko

Cena sugerowana brutto:

118.79zł

Stawka vat:

23%

Wyprzedaż

Dlaczego warto mieć planer Planu?
- uwalnia od pamiętania o wszystkim
- prezentuje plany i zadania całej rodziny w czytelny sposób, w jednym widocznym miejscu
- komunikuje plany i zadania rodziny wszystkim jej członkom - wspiera komunikację pomiędzy członkami rodziny.
- przypomina zarówno o tym co ma się wydarzyć dzisiaj , za kilka dni, jak i w przyszłym miesiącu.
- wspiera lepszą organizację (widząc nadchodzące plany i zadania, zaczynamy się zastanawiać jak się do nich przygotować)
- pomaga zaplanować czas rodzinie i tym samym lepiej go wykorzystywać
- pomaga uniknąć nachodzeniu się planów/terminów na siebie
Dlaczego planer Planu jest lepszy od innych planerów?
- Rewelacyjna powierzchnia SUPERścieralna. Dzięki niej planer jest estetyczny bez żadnych niestartych plam. Ściera się szybko i bez wysiłku oraz wystarcza na zdecydowanie dłużej. Suchościeralny planer jest zawsze gotowy na zmianę planów. Brak skreśleń powoduje, że planer cały czas ładnie wygląda i jest czytelny.
- Wyróżniające się wzory projektowane przez polskich projektantów
- Przyciąga magnesy i współpracuje z akcesoriami magnetycznymi PLANU (obrazki magnetyczne, uchwyty na markery, itp)
Mocowanie: dołączone paski dwustronnej łatwousuwalnej taśmy klejącej. Taśma jest łatwousuwalna co oznacza że naklejona na szafkę lub ścianę nie uszkodzi jej przy odklejaniu. Ewentualne resztki kleju można usunąć mokrą szmatką. Taśma może się nie przykleić do ścian pomalowanych farbą o dużej plamoodporności. Takie ściany mają w sobie dużo silikonu a do silikony mało co się przykleja.
przyciąganie magnesów: do planera można przymocować magnesy. Zalecamy stosowanie magnesów neodymowych.
powierzchnia: powierzchnia planerów jest SUPERścieralna. Do ścierania można użyć gąbki do tablic suchościeralnych lub ręcznika papierowego. Mocniejsze zabrudzenia należy usunąć płynem do tablic suchościeralnych.
planer miesięczny: planer posiada 2 dodatkowe pola na dni miesiąca co oznacza, że nawet jak miesiąc zaczyna się w niedzielę to wystarczy pól na wszystkie dni w miesiącu
lista zadań: Świetne rozwiązanie do organizacji zadań, które nie muszą być wykonane w określonym czasie. "Umówić mechanika", "Kupić dzieciom buty" czy "Zadzwonić do Ani". Domowe zadania całej rodziny w jednym miejscu. Łatwo można wpisać mężowi aby w końcu naprawił Ci rower :)
Pole "dalsze plany": jeśli pojawią się plany na kolejne miesiące zapisujemy je w polu dalsze plany. Na koniec miesiąca zmazujemy planer miesięczny, rozpisujemy dni kolejnego miesiąca, przepisujemy odpowiednie rzeczy z pola "dalsze plany" do planera miesięcznego i zmazujemy z pola "dalsze plany". W ten sposób nic nie ucieknie.

szerokość: 40cmwysokość: 56cmgrubość: ok 0,7mm