Organizer ślubny

EAN:

9788392965909

Wydawnictwo:

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Czy o wszystkim pamiętaliśmy...?
To pytanie najczęściej nurtuje nowożeńców przed ślubem.
Organizacja ślubu i wesela wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Przygotowaniom i podejmowaniu decyzji towarzyszy zwykle wiele emocji. To jeden z najbardziej stresujących okresów w życiu, w którym nie można zapomnieć o najdrobniejszym szczególe.
Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnych firm zajmujących się planowaniem i organizowaniem uroczystości weselnych. Usługi te są w Polsce na najwyższym poziomie.
Bywa jednak, iż zaplanowany budżet weselny nie pozwala na skorzystanie z nich. Pomocą może być Organizer Ślubny oferowany przez firmę Isteria z Krakowa. Zawarte w nim wskazówki, schematy, tabele i propozycje sprawią, że dopracowany będzie każdy istotny element uroczystości ślubno-weselnej.
Organizer składa się z trzech części: Katalog ze zdjęciami ,,Inspiracje" zawiera mnóstwo interesujących propozycji dekoracji. Część merytoryczna pomoże sprawnie przygotować uroczystość oszczędzając przede wszystkim czas. Piętnaście tematycznych rozdziałów w najdrobniejszym szczególe zadba o ostateczne dopełnienie obowiązków przedślubnych. Folder z piętnastoma kieszeniami w trzeciej części Organizera pozwoli zachować informacje, umowy, wizytówki zebrane podczas przygotowań.